Pierwsza miłość, odcinek 2913: Emilka o krok od śmierci! Wanda zastrzeli ją na ślubie?! - ZDJĘCIA

2019-09-09 11:38 sz
Pierwsza miłość, odc. 2913. Emilka (Anna Ilczuk), Wanda (Monika Pikuła)
Autor: ATM Grupa Pierwsza miłość, odc. 2913. Emilka (Anna Ilczuk), Wanda (Monika Pikuła)

Emilka (Anna Ilczuk) z serialu "Pierwsza miłość" umrze?! Bohaterka w 2913 odcinku spróbuje przerwać ślub Mateusza (Lesław Żurek) i Wandy (Monika Pikuła), co prawie przypłaci życiem. Wściekła panna młoda wyceluje pistolet prosto w jej twarz! Tylko Stik w "Pierwszej miłości" nie straci zimnej krwi. Sprawdź, co wydarzy się w 2913 odcinku i zobacz emocjonujące zdjęcia.

"Pierwsza miłość" odcinek 2913 - środa, 18.09.2019, o godz. 18 w Polsacie

Emilka w serialu "Pierwsza miłość" na zabój zakochała się w Mateuszu Stiku. Przystojny biznesmen zawrócił jej w głowie i sprawił, ze Bartek (Rafał Kwietniewski) zszedł na dalszy plan. W nowych odcinkach Miedzianowska zerwie z kochankiem, jednak jej uczucia powrócą ze zdwojoną siłą, kiedy w "Pierwszej miłości" Mateusz zacznie planować ślub z Wandą. 

Co jeszcze wydarzy się w serialu? >>> Pierwsza miłość po wakacjach 2019. Jagoda poroni. Śmierć dziecka zbliży ją do Pawła - ZDJĘCIA

Dziewczyna przyzna się Bartkowi do zdrady i wybierze romans. Czy będzie rozwód? Sprawdź tu. W 2913 odcinku nadejdzie dzień ślubu narzeczonych, który Emilia bezwstydnie przerwie. 

Pierwsza miłość, odc. 2913. Emilka (Anna Ilczuk), Mateusz (Lesław Żurek), Wanda (Monika Pikuła)
Autor: ATM Grupa Pierwsza miłość, odc. 2913. Emilka (Anna Ilczuk), Mateusz (Lesław Żurek), Wanda (Monika Pikuła)

Wściekła Wanda w "Pierwszej miłości" wyciągnie pistolet, żeby raz na zawsze pozbyć się rywalki. Nie spodziewa się jednak, że Mateusz zasłoni jej ofiarę własnym ciałem! Panna młoda zrozumie, że stanęła na ślubnym kobiercu tylko dlatego, bo była zastępstwem za prawdziwą miłość. Odpuści kochankom i w 2913 odcinku Emilia i Stik odejdą w swoją stronę, cali i zdrowi. Zobacz zdjęcia z serialu "Pierwsza miłość" w naszej galerii poniżej.

Zobacz >>> Pierwsza miłość po wakacjach 2019. Piotrek zamieszany w sprawę morderstwa. Co zrobi Melka?

Przeczytaj >>> Pierwsza miłość po wakacjach 2019. Melka aresztuje Pawła! Za co wsadzi swojego byłego za kratki? - ZDJĘCIA

Pierwsza miłość, odc. 2913. Emilka (Anna Ilczuk), Mateusz (Lesław Żurek), Wanda (Monika Pikuła)
Autor: ATM Grupa Pierwsza miłość, odc. 2913. Emilka (Anna Ilczuk), Mateusz (Lesław Żurek), Wanda (Monika Pikuła)
Najnowsze