Pierwsza miłość po wakacjach 2019. Melka aresztuje Pawła! Za co wsadzi swojego byłego za kratki? - ZDJĘCIA

2019-08-13 13:47 Ag
Pierwsza miłość po wakacjach 2019. Paweł (Michał Malinowski), Melka (Ewa Jakubowicz)
Autor: ATM Grupa/ Bogdan Bogielczyk Pierwsza miłość po wakacjach 2019. Paweł (Michał Malinowski), Melka (Ewa Jakubowicz)

Sensacyjny zwrot w serialu "Pierwsza miłość"! Paweł (Michał Malinowski) zostanie aresztowany w nowym sezonie "Pierwszej miłości" po wakacjach 2019. To jego była ukochana Melka (Ewa Jakubowicz) zakuje go w kajdanki i wsadzi do więzienia! Za co? Paweł wda się w krwawą bójkę, bo stanie w obronie swojej przyjaciółki Jagody (Wiktoria Gąsiewska). Czy te dramatyczne wydarzenia zbliżą Melkę do Pawła?

Pierwsza miłość po wakacjach 2019 - nowe odcinki od poniedziałku, 2.09.2019, o godz. 18 w Polsacie

Czy dla Melki i Pawła z "Pierwszej miłości" jest jeszcze jakaś nadzieja? Ich burzliwy związek należy już do przeszłości. Mimo wielu starań Melce nie udało się ponownie zdobyć ukochanego, którego straciła gdy wylądował na wózku inwalidzkim. Paweł wybrał Sabinę (Urszula Dębska), a ostatnio zaczął się spotykać także z Jagodą.

Ciężarna recepcjonistka z fitness klubu szukała w Pawle pocieszenia gdy dowiedziała się, że jej kochanek Andrzej Burczyński (Marcin Sianko) ma żonę i cały czas ją oszukuje.

Przeczytaj też: Pierwsza miłość po wakacjach 2019. Marysia dowie się, że Dominika jest jej siostrą bliźniaczką!

W nowym sezonie "Pierwszej miłości" po wakacjach 2019 los sprawi, że Melka i Paweł znów będą blisko. Ale jednocześnie u boku Nowogrodzkiego wciąż będzie też Jagoda, która przeżyje tragiczny wypadek samochodowy i straci dziecko. Właśnie ze względu na nią Paweł zaryzykuje własną przyszłość. Zaraz po tym jak Jagoda pochowa swoje nienarodzone dziecko między Pawłem a Andrzejem dojdzie do ostrej bójki. Do akcji wkroczy policja i Melka aresztuje byłego ukochanego.

Z kolei Melka w premierowych odcinkach "Pierwszej miłości" od września 2019 odnajdzie miłość... Dużo starszy adwokat Łukasz Magnus (Jan Wieczorkowski) z największego wroga stanie się dla niej kimś najważniejszym na świecie. Sprawa gangstera Hiszpana (Piotr Więcławski Vienio) będzie miała decydujące znaczenie w rozwoju ich znajomości. 

Nie przegap: Pierwsza miłość po wakacjach 2019. Ciężarna Jagoda zginie w wypadku? Straci dziecko? - ZDJĘCIA

Najnowsze