Pierwsza miłość po wakacjach 2019. Nowa czołówka serialu! Kiedy będą nowe odcinki? - WIDEO

2019-08-29 14:27 sz
Pierwsza miłość - nowa czołówka
Autor: ATM Grupa Nowa czołówka "Pierwszej miłości"

Po wakacjach 2019 zobaczymy nową czołówkę serialu "Pierwsza miłość"! Z okazji rozpoczęcia kolejnego sezonu widzowie zobaczą zupełnie inne otwarcie każdego odcinka. Czy będzie nowa piosenka i czy spodoba się widzom? Kiedy premiera nowych odcinków "Pierwszej miłości"? Zobacz nową czołówkę serialu Polsatu.

Nowa czołówka serialu "Pierwsza miłość". Kiedy nowe odcinki po wakacjach 2019?

Nową czołówkę serialu "Pierwsza miłość" zobaczymy już w 2901 odcinku, czyli pierwszym po wakacjach 2019, w poniedziałek 2.09.2019 roku. 

W świeżej zajawce zobaczymy oczywiście Marysię, Michała, Kingę, Artura, Karola i Ewę, a oprócz nich także nowe twarze, jak Jagodę czy Mateusza i Sylwię. Zobacz nową czołówkę "Pierwszej miłości" poniżej. Pod wideo opis 2901 odcinka.

Co wydarzy się w premierowym odcinku "Pierwszej miłości" po wakacjach 2019?

Kuba radzi nowemu koledze, by spróbował dogadać się z innymi uczniami, ale Marek ma ignoruje jego uwagi. Chłopiec bardzo imponuje Kubie. Zwłaszcza po tym, jak odważnie przeciwstawia się Oliwierowi. Po lekcjach Kuba i Marek spotykają się, żeby pograć na konsoli. Wówczas nowy uczeń nieoczekiwanie odkrywa swoje prawdziwe oblicze.

Melka zwierza się Łukaszowi z problemów z Hiszpanem. Ten obiecuje zająć się sprawą pod warunkiem, że dziewczyna się z nim umówi. Melka postanawia przystać na jego warunek. Chce jednak utrzeć nosa pewnemu siebie adwokatowi.

Emilka dowiaduje się, że Mateusz oświadczył się Wandzie. Dziewczyna nie potrafi się z tym pogodzić. Prosi Mateusza o spotkanie. Tymczasem Bartek zbiera dowody przeciwko nieuczciwemu znachorowi.

Najnowsze