Powrót do Pierwszej miłości znanych bohaterów. Nie tylko ojciec Marysi wróci po latach!

2019-08-14 11:33 Ag
Pierwsza miłość po wakacjach 2019. Marysia (Aneta Zając), Jan Radosz (Wojciech Dąbrowski) - ojciec Marysi
Autor: ATM Grupa Gosia Stasiewicz Pierwsza miłość po wakacjach 2019. Marysia (Aneta Zając), Jan Radosz (Wojciech Dąbrowski) - ojciec Marysi

Wielkie zmiany w serialu "Pierwsza miłość". Do obsady wrócą aktorzy, którzy grają dawno niewidzianych bohaterów. To już pewne, że w nowym sezonie "Pierwszej miłości" po wakacjach 2019 do życia Marysi (Aneta Zając) wkroczy jej ojciec, Jan Radosz (Wojciech Dąbrowski). Ale pojawią się też inne postacie, które odeszły z "Pierwszej miłości" wiele lata temu. Kto wróci do serialu w kolejnym sezonie jesienią?

"Pierwsza miłość" po wakacjach 2019 nowe odcinki od poniedziałku, 2.09.2019, o godz. 18 w Polsacie

Powrót do serialu "Pierwsza miłość" ojca Marysi Domańskiej  to nie jedyna niespodzianka dla widzów w kolejnym sezonie. Jan Radosz wróci po siedmiu latach do Wrocławia, by wyznać córkę rodzinną tajemnicę z przeszłości. Marysia pozna sekret ojca sprzed lat, który na zawsze zmieni jej życie!

Przeczytaj też: Pierwsza miłość po wakacjach 2019. Marysia dowie się, że Dominika jest jej siostrą bliźniaczką!

Na tym jednak nie koniec rewelacji, bo w nowych odcinkach "Pierwszej miłości" pojawi się także inna uwielbiana przez widzów postać, która grała w serialu od samego początku, ale odeszła z obsady 10 lat temu. Mowa o Ewie Skibińskiej, czyli serialowej Teresie Żukowskiej, matce Kingi (Aleksandra Zienkiewicz) i Danusi, byłej żonie Marka (Maciej Tomaszewski), która była ukochaną ciocią Marysi, siostrą jej zmarłej mamy Danuty Radosz.

Ewa Skibińska pożegnała "Pierwszą miłość" w 2009 roku. Dlaczego? Bo aktorka była zmęczona rolą Teresy. - Pięć lat grałam w jednym serialu. Myślę, że to bardzo długo. W końcu musiało przyjść zmęczenie - mówiła kiedyś w magazynie "Twoje Imperium".

- To była decyzja nieodwracalna! - zapewniała. Jak widać po latach zmieniła zdanie. Grana przez nią Teresa Żukowska wyjechała za granicę, zostawiając otwartą furtkę dla ewentualnego powrotu.

Aneta Zając w ostatnim wywiadzie ujawniła, że obsada "Pierwszej miłości" wzbogaci się o dawnych bohaterów.

- Wracamy do korzeni, czyli do tego, za co widzowie pokochali ten serial 15 lat temu. Zobaczymy więc postaci, które pojawiły się już w pierwszych odcinkach. Znów ujrzymy mojego serialowego ojca, Jana. Pojawi się też Ewa Skibińska i Maria Pakulnis, czyli Aneta Pałkowska - powiedziała aktorka w magazynie "Tele Tydzień".

Nie przegap: Pierwsza miłość po wakacjach 2019. Ciężarna Jagoda zginie w wypadku? Straci dziecko? - ZDJĘCIA

Najnowsze