Wielki powrót do Pierwszej miłości. Po latach do Wrocławia przyjedzie ojciec Marysi

2019-06-29 21:43 Ag
Pierwsza miłość po wakacjach 2019. Marysia (Aneta Zając), Michał (Wojciech Błach), Jan Radosz (Wojciech Dąbrowski) - ojciec Marysi
Autor: Instagram Pierwsza miłość po wakacjach 2019. Marysia (Aneta Zając), Michał (Wojciech Błach), Jan Radosz (Wojciech Dąbrowski) - ojciec Marysi

Ojciec Marysi (Aneta Zając) z serialu "Pierwsza miłość" zniknął kilka lat temu. Co się z nim stało? Po wielu zawirowaniach w życiu miłosnym i zawodowym Jan Radosz (Wojciech Dąbrowski) wyjechał do Szwajcarii gdzie obecnie mieszka i pracuje. W nowym sezonie "Pierwszej miłości" po wakacjach 2019 Jan wróci do Wrocławia. Jaki będzie powód powrotu ojca Marysi do "Pierwszej miłości"? Przyjedzie, bo stęskni się za córką i wnuczką Julką (Łucja Kawczak) czy do kraju ściągną go jakieś rodzinne kłopoty?

"Pierwsza miłość" po wakacjach 2019 nowe odcinki do września w Polsacie

Spore zmiany w "Pierwszej miłości" szykują się u Marysi Domańskiej! Po serii tragicznych zdarzeń związanych z porwaniem przez jej sobowtóra Dominikę (Aneta Zając), próbie zabójstwa i dramatycznej ucieczce z rąk wspólnika Dominiki, Igora (Piotr Trojan), w nowym sezonie "Pierwszej miłości" po wakacjach 2019 na chwilę zapanuje spokój w jej rodzinie.

Ze zdjęć z planu serialu wiemy już, że Marysię i Michała (Wojciech Błach) czeka przełomowe wydarzenie. Do Wrocławia po latach wróci bowiem ojciec Marysi. Jan Rodosz, który ostatni raz w "Pierwszej miłości" pojawił się na dłużej siedem lat temu, przyjedzie do Polski, żeby zobaczyć się z córką i wnuczką. Jaki będzie powód powrotu Jana? Tego na razie nie wiadomo.

Ale najpewniej widzowie "Pierwszej miłości" nareszcie dowiedzą się co przez lata działo się z ojcem Marysi. Przez długi czas nie było wiadomo jaki los spotkał Jana, który zniknął nagle z życia Marysi, jakby rozpłynął się w powietrzu. Nie było go przy niej w ważnych momentach ostatnich lat - gdy Marysia brała ślub z Michałem, kiedy Julka niemal umarła po zażyciu narkotyków albo gdy zdecydowała się być matką zastępczą dla Melki (Ewa Jakubowicz) 

W nowych odcinkach "Pierwszej miłości" po wakacjach 2019 Marysia nie tylko wreszcie zobaczy swojego ojca, ale bardzo się zmieni. Jej metamorfoza będzie związana z przemianą Anety Zając, która ostatnio sporo schudła.