Pierwsza miłość odc. 2933 - opis, streszczenie: Andrzej powoduje wypadek samochodowy. Ciężarna Jagoda trafia do szpitala

2019-10-15 15:49 oprac. sz.
Pierwsza miłość. Jagoda (Wiktoria Gąsiewska)
Autor: ATM Grupa Pierwsza miłość. Jagoda (Wiktoria Gąsiewska)

"Pierwsza miłość" odcinek 2933 w środę, 16.10.2019, o godz. 18. "Pierwsza miłość" odcinek 2933 - streszczenie. Andrzej powoduje wypadek samochodowy. Ciężarna Jagoda trafia do szpitala. Jej stan jest krytyczny, ponieważ dziewczyna nie zapięła pasów bezpieczeństwa. Przy jej łóżku czuwa przerażony Paweł.

Andrzej powoduje wypadek samochodowy. Ciężarna Jagoda trafia do szpitala. Jej stan jest krytyczny, ponieważ dziewczyna nie zapięła pasów bezpieczeństwa. Przy jej łóżku czuwa przerażony Paweł. Łukasz ustala z Dominiką nowe zeznania. Próbuje wykorzystać fakt, iż jego klientka nagle odnalazła rodzinę. Dominika nie chce się jednak zgodzić na pomysł swojego obrońcy, który sugeruje, by udawała pokrzywdzoną. Dziewczyna postanawia uciec z aresztu. Tymczasem Olek przyucza się do zawodu fryzjera. Z tego powodu staje się pośmiewiskiem męskiej populacji Wadlewa. Olek nie wie, co powinien zrobić.

Najnowsze