Pierwsza miłość odc. 2932 - opis, streszczenie: Skacowany Paweł budzi się na ławce w parku. Nie potrafi pogodzić się z tym, że Melka wybrała innego mężczyznę

2019-10-15 15:48 oprac. sz.
Pierwsza miłość po wakacjach 2019. Paweł (Michał Malinowski), Melka (Ewa Jakubowicz)
Autor: ATM Grupa Gosia Stasiewicz Pierwsza miłość po wakacjach 2019. Paweł (Michał Malinowski), Melka (Ewa Jakubowicz)

"Pierwsza miłość" odcinek 2932 we wtorek, 15.10.2019, o godz. 18. "Pierwsza miłość" odcinek 2932 - streszczenie. Skacowany Paweł budzi się na ławce w parku. Nie potrafi pogodzić się z tym, że Melka wybrała innego mężczyznę. Załamany Andrzej próbuje odzyskać zaufanie żony. Kobieta nie chce jednak mieć z nim nic wspólnego.

Skacowany Paweł budzi się na ławce w parku. Nie potrafi pogodzić się z tym, że Melka wybrała innego mężczyznę. Załamany Andrzej próbuje odzyskać zaufanie żony. Kobieta nie chce jednak mieć z nim nic wspólnego. Załamany Andrzej bierze coraz więcej narkotyków. Wsiada do samochodu, będąc pod wpływem środków odurzających. Na miejscu pasażera siedzi Jagoda. Wiktoria źle znosi ciążę. Bartek chce, by zrezygnowała z pracy. Olek szuka dodatkowego zajęcia. Wiktoria proponuje mu, by przejął jej obowiązki z salonie piękności. Kinga denerwuje się przed wywiadem na żywo. Wraz z nią ma wystąpić Janek Stańczuk. Artur uważa, że redaktorzy z "YOLO" nie będą grali uczciwie. Ostrzega żonę, obawiając się, że Janek spróbuje ją ośmieszyć przed kamerami.

Najnowsze