Pierwsza miłość odc. 2911 - opis, streszczenie: Paweł uświadamia sobie, że jest zakochany w Jagodzie

2019-09-16 14:53 oprac. sz.
Pierwsza miłość po wakacjach 2019. Paweł (Michał Malinowski), Jagoda (Wiktoria Gąsiewska)
Autor: ATM Grupa/ Bogdan Bogielczyk Pierwsza miłość po wakacjach 2019. Paweł (Michał Malinowski), Jagoda (Wiktoria Gąsiewska)

"Pierwsza miłość" odcinek 2910 w piątek, 13.09.2019, o godz. 18. "Pierwsza miłość" odcinek 2910 - streszczenie. Paweł uświadamia sobie, że jest zakochany w Jagodzie. Dominik namawia go, by wyznał wybrance uczucia. Po długim namyśle Paweł kupuje kwiaty i postanawia postawić wszystko na jedną kartę.

Weksler nie może przestać myśleć o zatrutej ziemi. Dodatkowo irytuje go fakt, że magazyn "YOLO" nagłośnił sprawę. W biurze Karola zjawia się inwestor, który chce zerwać współpracę. Karol po raz kolejny prosi o pomoc Kalinę. Dziewczyna jednak nie wytrzymuje napięcia i w trakcie gorącej dyskusji policzkuje inwestora. Paweł uświadamia sobie, że jest zakochany w Jagodzie. Dominik namawia go, by wyznał wybrance uczucia. Po długim namyśle Paweł kupuje kwiaty i postanawia postawić wszystko na jedną kartę. Łukasz spotyka się z Wodnikiem. Gangster chce wiedzieć, czy mężczyzna kontroluje Hiszpana, który jest podejrzewany o współpracę z policją. Melka świętuje swój awans. W knajpie zjawia się Łukasz. Prosi policjantkę o rozmowę.

Najnowsze