Pierwsza miłość odc. 2910 - opis, streszczenie: drzej otrzymuje od Jagody MMS z ciążowym USG. Wiadomość odbiera jego żona

2019-09-13 12:34 oprac. sz.
Pierwsza miłość. Jagoda (Wiktoria Gąsiewska), Andrzej (Marcin Sianko)
Autor: ATM Grupa/ Bogdan Bogielczyk Pierwsza miłość. Jagoda (Wiktoria Gąsiewska), Andrzej (Marcin Sianko)

"Pierwsza miłość" odcinek 2910 w piątek, 13.09.2019, o godz. 18. "Pierwsza miłość" odcinek 2910 - streszczenie. Paweł i Jagoda są na wspólnych zakupach. Kobiecie wpada w oko oryginalna zabawka dla dziecka, ale jest ona zbyt droga. Paweł kupuje ją w tajemnicy. Andrzej otrzymuje od Jagody MMS z ciążowym USG. Wiadomość odbiera jego żona. Wstrząśnięta kobieta robi awanturę.

Kuba dogania Marka. W ostatniej chwili ratuje go przed śmiercią. Chłopak opowiada mu o tym, jak zorientował się, że jest gejem. Kaśka, dowiedziawszy się o próbie samobójczej, zgłasza sprawę do psychologa. Eskalacja przemocy w szkole trwa nadal. Paweł i Jagoda są na wspólnych zakupach. Kobiecie wpada w oko oryginalna zabawka dla dziecka, ale jest ona zbyt droga. Paweł kupuje ją w tajemnicy. Andrzej otrzymuje od Jagody MMS z ciążowym USG. Wiadomość odbiera jego żona. Wstrząśnięta kobieta robi awanturę. Hiszpan konfrontuje się z lokalną bandą drobnych przestępców. Zamierza rozszerzyć swoje wpływy w okolicy, ale grupa nie zamierza oddawać swojego terytorium. Edek dostaje kolejne zadanie. Ma odwiedzić jubilera i kupić okazały prezent dla Uli.

Najnowsze