Pierwsza miłość odc. 1173 - co się wydarzy

2010-10-26 20:04 (ac)

Jutro o 18 w stacji Polsat zobaczymy 1173 odcinek serialu "Pierwsza Miłość". U nas możecie się dowiedzieć, co czeka widzów w tym epizodzie.

Ludwik ratuje Pawła z opresji. Włącza alarm przeciwpożarowy. Chuligani w popłochu uciekają z knajpy. W obliczu ostatnich nieprzyjemnych wydarzeń, Teresa namawia Pawła do zatrudnienia dodatkowej ochrony. Ten przekonuje ją, że w knajpie bardziej potrzebny jest nowy kucharz. Ostatecznie Ludwik przyjmuje ofertę pracy w knajpie na stanowisku kucharza i ochroniarza zarazem.

Ola i Mikser namawiają Sabinę do pójścia na międzywydziałowe zajęcia z podstaw marketingu, które już od jakiegoś czasu prowadzi Aleks. Wykładowca nie kryje zdziwienia, że doczekał się zaszczytu, żeby osobiście poznać Sabinę. Wekslerowa będąc pod urokiem prowadzącego, zgłasza się dobrowolnie do przygotowania referatu na następne zajęcia, licząc w głębi duszy na prywatne korepetycje. Aleks odbiera jej wszelką nadzieję na indywidualne lekcje. Na swojego zastępcę proponuje najlepszego studenta  na roku - Mikołaja.

Przeczytaj koniecznie: Pierwsza Miłość odc. 1172 - co się wydarzy

Artur, Berenika, Stefani przenoszą się do nowego biura w firmie Piotra. Izabela jest zażenowana i zaniepokojona sekretarką Kulczyckiego. Dzieli się swoimi obawami z Terczyńskim.

Roman zaprasza Bartka na rodzinną kolację. Doktor przyjmuje propozycję bez wahania.

Do Wadlewa sprowadza się nowy nauczyciel Wf-u, brat Tomasz. Oprócz zajęć z młodzieżą będzie się zajmował szkoleniem misjonarzy do wyjazdu i niesienia pomocy w krajach Trzeciego Świata.

Najnowsze