To już koniec Ojca Mateusza? Tak źle jeszcze nie było. Na razie zmiana w emisji!

i

Autor: TVP To już koniec Ojca Mateusza? Tak źle jeszcze nie było. Na razie zmiana w emisji!

To już koniec Ojca Mateusza? Tak źle jeszcze nie było. Na razie zmiana w emisji!

2021-04-01 12:32

"Ojciec Mateusz" może umrzeć! I to dosłownie i w przenośni - fatalne wyniki oglądalności serialu powodują, że zarząd TVP rozważa jego zakończenie. Jednym z pomysłów na finał jest śmierć samego Mateusza (Artur Żmijewski). Czy najsłynniejszy polski ksiądz detektyw zginie potrącony przez samochód, zostanie postrzelony, czy dopadnie go tajemnicza choroba? Pewne jest jedno: wierna widownia "Ojca Mateusza" przyjmie koniec serialu z ogromnym smutkiem a na razie musi się zmierzyć z kolejną zmianą w emisji! Kiedy zobaczymy 320 odcinek serialu? Sprawdź co już wiemy!

"Ojciec Mateusz" umrze w jednym z nowych odcinków? 

"Ojciec Mateusz" może zniknąć z TVP! Serial zanotował duży spadek oglądalności i spadek oglądalności Telewizja Polska rozważa decyzje o jego zakończeniu.  Czy to oznacza śmierć księdza w sutannie?.

"Ojciec Mateusz" jest emitowany na antenie TVP od 11 listopada 2008 roku. Powstał jako polska wersja włoskiego serialu „Don Matteo”. Nasz Ojciec Mateusz działa w Sandomierzu, gdzie jest proboszczem miejscowej parafii, świetnym detektywem i znanym na całą Polskę... rowerzystą. W Wielki Piętek nie zobaczymy 320 odcinka serialu. Kiedy zostanie wyemitowany w TVP1? 

Czytaj też: Koniec Mateusza i Lilki w M jak miłość?! Młody Mostowiak w ostatniej chwili zmieni zdanie i nie będzie chciał lecieć do Australii - ZDJĘCIA

Nie żyje gwiazda seriali "Niania", "Ojciec Mateusz", "M jak miłość" i wielu innych
Ojciec Mateusz sezon 24, odc. 313: Ojciec Mateusz (Artur Żmijewski), Mieczysław (Michał Piela)

i

Autor: TVP

Jak pisaliśmy TUTAJ - nowy sezon "Ojca Mateusza" jest emitowany w nowych dniach i godzinach. Być może ta zmiana ma wpływa na wyniki oglądalności serialu?  

"Ojciec Mateusz" przez 13 lat zyskał grono wiernych fanów. Widzowie nie wyobrażają sobie produkcji bez ulubionych bohaterów, z którymi od 2008 roku zdążyli się zżyć. Zresztą czy ktokolwiek mógłby sobie go wyobrazić bez księdza Mateusza? Czy serial na zawsze zniknie z anteny przekonamy się niebawem. Czy ojciec Mateusz umrze w finale serialu? Jego życie nie raz już było zagrożone - został postrzelony przez jednego z bandytów oraz na swoich ukochanym rowerze prawie zginął potrącony przez samochód. Może ostatecznie zabije go tajemnicza choroba? 

Na razie możemy śledzić nowe zagadki detektywistyczne i ich rozwiązanie w 25 sezonie serii w piątki o godzinie 21.00 w TVP1. Uwaga: w Wielki Piątek 20 odcinek "Ojca Mateusza" nie zostanie wyemitowany! Zobaczymy go 9 kwietnia o stałej porze.    

Ojciec Mateusz, sezon 25, odc. 319: Możejko (Piotr Polk)

i

Autor: TVP
Ojciec Mateusz sezon 24, odc. 306: ojciec Mateusz (Artur Żmijewski), Natalia (Kinga Preis)

i

Autor: TVP
Ojciec Mateusz sezon 24, odc. 310: Ojciec Mateusz (Artur Żmijewski)

i

Autor: TVP
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze