Ojciec Mateusz 15 sezon. Aspirant Dziubak pomocnikiem Ojca Mateusza

2015-10-24 19:00 emagu

Ekipa ''Ojca Mateusza'' zaczęła prace na planie 15 sezonu serialu. Nowe odcinki trafią na antenę TVP1 już wiosną 2016. Co wydarzy się w 15 sezonie ''Ojca Mateusza''? W 15 sezonie serialu ''Ojciec Mateusz'' do pracy na komendzie w Sandomierzu oddelegowany zostaje aspirant Antoni Dziubak (w tej roli Bartłomiej Firlet). Poznajcie nowego bohatera.

"Ojciec Mateusz" 15 sezon nowe odcinki już wiosną 2016

Trwają prace na planie 15 sezonu ''Ojca Mateusza''. Serial cieszy fanów już od 7 lat. Czekacie na kolejną porcję przygód duchownego detektywa? Nowe odcinki trafią na antenę już wiosną 2016. A w nich...

Przeczytaj: Ojciec Mateusz 14 sezon. Koniec Ojca Mateusza! Artur Żmijewski odstawił rower i zrzucił sutannę księdza

W 15 sezonie ''Ojca Mateusza'' w Sandomierzu pojawi się nowy policjant - aspirant Dziubak (w tej roli Bartłomiej Firlet). Pierwsze kroki nowy funkcjonariusz kieruje na plebanię, gdzie zostaje tymczasowo zakwaterowany, rozsmakowuje się w kuchni Natalii, zyskuje sympatię babci i Emilki, a w Mateuszu dostrzega nieocenionego partnera w dociekaniu prawdy.

Nowy aspirant Dziubak robi wszystko, by wykazać się ponadprzeciętną wiedzą z dziedziny kryminalistyki, a że ma nad wyraz rozwiniętą intuicję, bywa że swoimi metodami dochodzenia wprowadza w osłupienie swoich partnerów. Innowacyjność to jego drugie imię. Przez moment pomyśli nawet o rowerowym patrolu z Mateuszem. Czy jego plan zostanie wcielony w życie?

Przeczytaj: Ojciec Mateusz 14 sezon. Koniec Ojca Mateusza! Artur Żmijewski odstawił rower i zrzucił sutannę księdza

- Dziubak ma wiele tajemnic i wiele tajemnic będzie starał się wyjaśnić w Sandomierzu. Chce jak najlepiej wypaść w nowym środowisku. Zawsze jest przygotowany i bardzo wierzy w swoje metody dochodzenia. One spotykają się z różnym odbiorem kolegów, także ojca Mateusza, który, jak wiadomo, prowadzi najlepsze śledztwa. Dzięki ojcu Mateuszowi uczy się jednak tego zawodu od innej strony. O ile na komendzie bywa kontrowersyjny, na plebanii odnajduje sprzymierzeńca - zdradza Bartłomiej Firlet, czyli nowy pomocnik Ojca Mateusza.

Chcesz wiedzieć więcej o ''M jak miłość''? Odwiedź nas na Facebooku!

ZAPISZ SIĘ: Codzienne wiadomości SuperSeriale.pl na e-mail

Zobacz PROGRAM TV na SE.pl >>>