Ojciec Mateusz 15 sezon. Artur Żmijewski znów kręci Ojca Mateusza

2015-10-21 18:45 emagu

Artur Żmijewski, czyli słynny "Ojciec Mateusz" wraca do akcji. Najsławniejszy ksiądz w Polsce zaczął prace na planie 15 sezonu serialu ''Ojciec Mateusz'', a nowe odcinki trafią na antenę TVP1 już wiosną 2016. Co wydarzy się w 15 sezonie ''Ojca Mateusza''? W Sandomierzu pojawi się nowy policjant - aspirant Dziubak (w tej roli Bartłomiej Firlet).

"Ojciec Mateusz" 15 sezon nowe odcinki już wiosną 2016

Trwają prace na planie 15 sezonu ''Ojca Mateusza''. Serial cieszy fanów już od 7 lat. Czekacie na kolejną porcję przygód duchownego detektywa? Nowe odcinki trafią na antenę już wiosną 2016.

Przeczytaj: Ojciec Mateusz 14 sezon. Koniec Ojca Mateusza! Artur Żmijewski odstawił rower i zrzucił sutannę księdza

W 15 sezonie serialu ''Ojciec Mateusz'' do pracy na komendzie w Sandomierzu oddelegowany zostaje aspirant Antoni Dziubak (w tej roli Bartłomiej Firlet). Pierwsze kroki nowy funkcjonariusz kieruje na plebanię, gdzie zostaje tymczasowo zakwaterowany, rozsmakowuje się w kuchni Natalii, zyskuje sympatię babci i Emilki, a w Mateuszu dostrzega nieocenionego partnera w dociekaniu prawdy.

Nowy aspirant Dziubak robi wszystko, by wykazać się ponadprzeciętną wiedzą z dziedziny kryminalistyki, a że ma nad wyraz rozwiniętą intuicję, bywa że swoimi metodami dochodzenia wprowadza w osłupienie swoich partnerów. Innowacyjność to jego drugie imię. Przez moment pomyśli nawet o rowerowym patrolu z Mateuszem. Czy jego plan zostanie wcielony w życie?

Przeczytaj: Ojciec Mateusz 14 sezon. Koniec Ojca Mateusza! Artur Żmijewski odstawił rower i zrzucił sutannę księdza

- Dziubak ma wiele tajemnic i wiele tajemnic będzie starał się wyjaśnić w Sandomierzu. Chce jak najlepiej wypaść w nowym środowisku. Zawsze jest przygotowany i bardzo wierzy w swoje metody dochodzenia. One spotykają się z różnym odbiorem kolegów, także ojca Mateusza, który, jak wiadomo, prowadzi najlepsze śledztwa. Dzięki ojcu Mateuszowi uczy się jednak tego zawodu od innej strony. O ile na komendzie bywa kontrowersyjny, na plebanii odnajduje sprzymierzeńca - zdradza Bartłomiej Firlet, czyli nowy pomocnik Ojca Mateusza.

Chcesz wiedzieć więcej o ''M jak miłość''? Odwiedź nas na Facebooku!

ZAPISZ SIĘ: Codzienne wiadomości SuperSeriale.pl na e-mail

Zobacz PROGRAM TV na SE.pl >>>

Najnowsze