O mnie się nie martw po wakacjach 2020. Aktorzy wrócili na plan! Karolina Bacia zdradza, co się dzieje

2020-06-17 13:09 jkk
O mnie się nie martw po wakacjach 2020. Aktorzy wrócili na plan! Karolina Bacia zdradza, co się dzieje
Autor: TVP/VOD O mnie się nie martw po wakacjach 2020. Aktorzy wrócili na plan! Karolina Bacia zdradza, co się dzieje

Aktorzy serialu "O mnie się nie martw" wrócili na plan. Gwiazda serialu, Karolina Bacia co się tam dzieje! Czy dowiemy się także, co zobaczymy u bohaterów serialu po wakacjach 2020? Powrót gwiazd na plan ucieszył wszystkich fanów, bowiem pandemia koronawirusa wstrzymała kręcenie nowych odcinków. Na szczęście wszyscy już są na planie a Karolina Bacia zdradza na swoim profilu na Instagramie szczegóły! Co zobaczymy w "O mnie się nie martw" po wakacjach 2020?

O mnie się nie martw po wakacjach 2020. Aktorzy wrócili na plan! Bacia ujawnia co się tam dzieje!

Zdjęcia do nowych odcinków serialu "O mnie się nie martw" zaczęły być kręcone na początku czerwca. Fani pytają kiedy - w związku z opóźnieniem prac na planie, spowodowanym pandemią koronawirusa - zobaczymy premierę nowych odcinków 13. sezonu

O powrocie gwiazd na plan poinformował portal wirtualnemedia.pl. Informacje potiwerdziła jedna z gwiazd serialu, która na swoim profilu na Instagramie nie może ukryć radości z powrotu do pracy. - Zaczęliśmy! 🥳 Nadrabiamy zaległości i ruszamy z kolejnym sezonem 🙊 - napisała Bacia pod swoim roześmianym zdjęciem w garderobie na planie.

Fani serialu "O mnie się nie martw" natychmiast zaczęli pytać, kiedy zobaczą efekty na ekranie po wakacjach 2020: - No to super👏👏 czy jest szansa ze pojawi się w tym roku?

Karolina Bacia nie kazała długo czekać i odpisała: - Mam nadzieję, że na jesieni, ale to jeszcze nie jest potwierdzona informacja 🤷‍♀️

Szczegóły dotyczące fabuły nowych odcinków "O mnie się nie martw" po wakacjach 2020 trzymane są przez twórców w ścisłej tajemnicy. Jak podejrzewa Tele Magazyn" kontynuowany będzie wątek burzliwego związku Marcina (Stefan Pawłowski) oraz Karoliny (Karolina Bacia). Portal sugeruje też, że - Może pomiędzy tą dwójkę pojawi się ktoś jeszcze?

Jak potoczą się losy serialowej Karoliny w "O mnie się nie martw" zobaczymy najprawdopodobniej jesienią po wakacjach 2020 w nowych odcinkach serialu.

Super Raport 16 VI ( Goście: Nitras, Flisiak, Tuleya)
Najnowsze