O mnie się nie martw 12 sezon. Emisja wstrzymana z powodu koronawirusa. Nowe odcinki dopiero jesienią?

2020-05-04 11:55 sz
O mnie się nie martw 12 sezon. Emisja wstrzymana z powodu koronawirusa. Nowe odcinki dopiero jesienią?
Autor: Instagram Aleksandra Domańska O mnie się nie martw 12 sezon. Emisja wstrzymana z powodu koronawirusa. Nowe odcinki dopiero jesienią?

Emisja 12 sezonu serialu "O mnie się nie martw" została wstrzymana do odwołania z powodu koronawirusa! Przed wybuchem epidemii produkcji nie udało się nakręcić wszystkich odcinków. Praca na planie "O mnie się nie martw" również zostały zawieszone. Czy nowe odcinki zobaczymy dopiero jesienią? Aleksandra Adamska, czyli ekranowa Sylwia z "O mnie się nie martw", zdradziła, co dalej z serialem w czasie koronawirusa.

Kiedy nowe odcinki 12. sezonu "O mnie się nie martw"?

Emisja kolejnych odcinków 12. sezonu "O mnie się nie martw" nie nastąpi prędko. Epidemia koronawirusa sprawiła,że wszystkie prace na planie zostały wstrzymane. Nikt nie mógł spodziewać się takiego obrotu wydarzeń, więc produkcja nie nakręciła i nie zmontowała nowych odcinków. Aleksandra Adamska, czyli znana i uwielbiana przez widzów Sylwia, zdradziła, że ekipa najwcześniej wróci na plan w czerwcu. 

"Kochani Moi 🥰 wraz z Zosieńka(na tym zdjęciu z najzdolniejszą Aktoreczką tego planu czyli Zojką😍) zapraszamy Was na 8 odcinek serialu O MNIE SIĘ NIE MARTW już dziś o 21:50 🤗Doszły mnie słuchy, ze będzie to przedostatni odcinek oddany do emisji... chciałabym tych zaniepokojonych uspokoić, ze tak to prawda na wskutek pandemii zdjęcia przerwaliśmy, ale zakończyć sezonu nie zdążyliśmy... Nie dokończyliśmy odcinka 10 i rozpocząć realizacji odcinków 11, 12, 13😊. Co za tym idzie trzeba będzie troszkę poczekać, ale myśle ze warto 😉🥳 zdjęcia wznawiamy najprawdopodobniej w czerwcu ❤️🙌🏼😁 jeżeli oczywiście sytuacja na to pozwoli. Zatem do zobaczenia dziś Misie telewizyjne, a jak tylko wrócimy na plan to obiecuje ze zdam z tego relacje, bo tak jak i Wy - nie mogę się doczekac😍 a Tych małych pućków ze zdjęcia najbardziej 🤪🥰🙈❤️"

Sytuacja na całym świecie jest niepewna i nie wiadomo, kiedy sytuacja z koronawirusem uspokoi się na tyle, że ekipa "O mnie się nie martw" będzie mogła wrócić na plan. Nie jest niemożliwe, że następne odcinki 12. sezonu zobaczymy dopiero jesienią. A szkoda, bo z pewnością wielu widzom przygody bohaterów "O mnie się nie martw" umiliłyby kwarantannę! Na razie pozostaje czekać i mieć nadzieję, że nastąpi to szybciej. 

Czytaj Super Express bez wychodzenia z domu. Kup bezpiecznie Super Express KLIKNIJ tutaj >>>

Najnowsze