O mnie się nie martw 9 sezon. Sylwia kręci z Marcinem! A gdzie Paweł Radecki?

2018-06-28 18:00 emagu
O mnie się nie martw 9 sezon, Sylwia (Aleksandra Adamska), Marcin (Stefan Pawłowski)
Autor: Instagram O mnie się nie martw 9 sezon, Sylwia (Aleksandra Adamska), Marcin (Stefan Pawłowski)

Czekacie na nowe odcinki „O mnie się nie martw”9? Aktorzy ciężko pracują na planie, ale mają też czas na wygłupy. Wszystko zdradziła serialowa Sylwia (Aleksandra Adamska), która udostępniła w sieci kilka zakulisowych nagrań z planu „O mnie się nie martw”. Na każdym z nich towarzyszy jej Marcin (Stefan Pawłowski), a co z Pawłem (Marcin Korcz)?  

„O mnie się nie martw”9 sezon od września 2018 w TVP2

Fani „O mnie się nie martw” muszą uzbroić się w cierpliwość. Powstające właśnie odcinki pojawią się na antenie dopiero jesienią, a my wciąż niewiele wiemy na ich temat. Co się wydarzy w 9 sezonie „O mnie się nie martw”? To pilnie strzeżona tajemnica. Na szczęście Aleksandra Adamska pokazała, jak pracuje i bawi się na planie.

Aktorka kręci sceny w towarzystwie Marcina Kaszuby, a co z Pawłem? Radecki nie przewija się w jej relacji na Instagramie – czy powinniśmy się martwić? Przypominamy, że w finałowym odcinku „O mnie się nie martw”8  Paweł został pobity przez męża Magdy (Robert Koszucki), uderzył głową w krawężnik, stracił przytomność i zalał się krwią! Czy jego nieobecność w zakulisowych relacjach serialowej Sylwii powinna nam sugerować, że Radecki umrze?!

Oby tak nie było. Paweł jest lubianą postacią, a w jego życiu jeszcze wiele może się wydarzyć! Tymczasem Aleksandra Adamska świetnie bawi się w pracy ze Stefanem Pawłowskim. Aktorzy śmieją się, wygłupiają i słowem nie wspominają o Pawle z „O mnie się nie martw” by nie zdradzić sekretu producentów.

O mnie się nie martw 8 odcinek 13, Marcin (Stefan Pawłowski), Paweł (Marcin Korcz)
Autor: Print Screen https://vod.tvp.pl/website/o-mnie-sie-nie-martw,16091819 O mnie się nie martw 8 odcinek 13, Marcin (Stefan Pawłowski), Paweł (Marcin Korcz)
Najnowsze