Laura Breszka odchodzi z Na Wspólnej do O mnie się nie martw

2018-06-26 14:41 Ag
O mnie się nie martw 9 sezon. Sylwia (Aleksandra Adamska), Laura Breszka, Jakub Firewicz
Autor: Instagram O mnie się nie martw 9 sezon. Sylwia (Aleksandra Adamska), Laura Breszka, Jakub Firewicz

Laura Breszka nie będzie dłużej grać w "Na Wspólnej"! Aktorka ma już za sobą ostatni dzień na planie. Pożegnalną scenę nakręciła kilka miesięcy temu, ale dopiero w 2715 odcinku "Na Wspólnej" widzowie zobaczą śmierć Natalii Popławskiej! Kochanka Marka (Grzegorz Gzyl) zginie w wypadku. Ale Breszka wcale nie zniknie z telewizji. Właśnie dołączyła do ekipy serialu "O mnie się nie martw" w TVP2.

Dlaczego Laura Breszka odchodzi z "Na Wspólnej"?

O tym, że Laura Breszka żegna się z "Na Wspólnej" głośno zrobiło się już pod koniec marca. Aktorka na swoim profilu na Instagramie napisała, że nakręciła już swój ostatni odcinek. Nie ujawniła dlaczego odchodzi z "Na Wspólnej", ale pojawiły się spekulacje, że domagali się tego wierni fani serialu.

Powód? Natalia naraziła się wszystkim fanom "Na Wspólnej", którzy nie mogli znieść, że kobieta zniszczyła małżeństwo Danusi (Lucyna Malec) i Marka. Nie powiodły się próby ocieplenia jej wizerunku. A kiedy Natalia urodziła Markowi syna Szymka (Oliwia Glanowska) to przelało czarę goryczy.

Początkowo scenarzyści "Na Wspólnej" przewidywali, że Natalia zostanie w życiu Marka na stałe... W 2715 odcinku "Na Wspólnej" widzowie zobaczą śmierć Natalii w wypadku samochodowym.

Niespełna pół roku po odejściu z "Na Wspólnej" Laura Breszka dołączyła do obsady "O mnie się nie martw". W kręconym właśnie nowym 9 sezonie pojawi się w wątku Sylwii Małeckiej (Aleksandra Adamska). Wygląda na to, że bohaterka grana przez Laurę Breszkę będzie panią prokurator i zostanie w serialu dłużej niż tylko w jednym odcinku.

@omniesieniemartw_tvp #odcinek1 piękna @olaadamska i przystojny @jakub.firewicz Post udostępniony przez Laura Breszka (@laura.breszka)
@omniesieniemartw_tvp #paniprokurator tego jeszcze nie bylo😎😂 #odcinek1 buziaki Post udostępniony przez Laura Breszka (@laura.breszka)
Najnowsze