O mnie się nie martw 9 sezon odc. 6 - opis, streszczenie: Za sprawą Moniki kancelaria mierzy się z przeciekiem dokumentów związanych ze sprawą rozwodową

2018-10-19 13:54 sz
O mnie się nie martw streszczenie logo
Autor: Facebook O mnie się nie martw O mnie się nie martw streszczenie logo

"O mnie się nie martw" 9 sezon odcinek 6 w TVP2 w piątek, 19.10.2018, o godz. 20.45. "O mnie się nie martw" 9 sezon odcinek 6 - streszczenie: Za sprawą Moniki kancelaria mierzy się z przeciekiem dokumentów związanych ze sprawą rozwodową. Głównym podejrzanym jest nowy pracownik, Patryk. Paweł staje w obronie brata, chociaż nie jest przekonany o jego niewinności. Tylko Sylwia nabiera wątpliwości wobec dziennikarki i postanawia przyjrzeć się jej działaniom.

Bartek konfrontuje się z Andreasem. Uświadamia sobie, że jego rodzina może skrywać niewygodne tajemnice. Tymczasem za sprawą Moniki kancelaria mierzy się z przeciekiem dokumentów związanych ze sprawą rozwodową. Głównym podejrzanym jest nowy pracownik, Patryk.
Paweł staje w obronie brata, chociaż nie jest przekonany o jego niewinności. Tylko Sylwia nabiera wątpliwości wobec dziennikarki i postanawia przyjrzeć się jej działaniom.
Na szczęście, ujawnienie materiałów rozwodowych doprowadza do pojednania klientów, jednak niedoszli rozwodnicy nie zamierzają trzymać w tajemnicy wstydliwego incydentu.
Krzysiek staje się coraz bardziej zazdrosny o Martę. Sekretarka natomiast udaje, że ma romans.

Najnowsze