O mnie się nie martw 9 sezon odc. 2 - opis, streszczenie: Sylwia jest bardzo rozczarowana zachowaniem Pawła

2018-09-18 14:28 sz
O mnie się nie martw 9 sezon odc. 2. Sylwia (Aleksandra Adamska)
Autor: vod.tvp.pl O mnie się nie martw 9 sezon odc. 2. Sylwia (Aleksandra Adamska)

"O mnie się nie martw" 9 sezon odcinek 2 w TVP2 w piątek, 21.09.2018, o godz. 20.45. "O mnie się nie martw" 9 sezon odcinek 2 -  streszczenie: Monika poznaje Pawła, który po wyjściu ze szpitala zmienił całe swoje życie i ostentacyjnie prezentuje wszystkim swój nowy wizerunek. Sylwia zaprzyjaźnia się z Kubą, ale nie chce wchodzić w nowy związek. Małecka jest bardzo rozczarowana zachowaniem Pawła.

Monika poznaje Pawła, który po wyjściu ze szpitala zmienił całe swoje życie i ostentacyjnie prezentuje wszystkim swój nowy wizerunek. Sylwia zaprzyjaźnia się z Kubą, ale nie chce wchodzić w nowy związek. Małecka jest bardzo rozczarowana zachowaniem Pawła.

Marek dochodzi do siebie po nieoczekiwanym rozstaniu z Renatą. Ku niezadowoleniu Marcina, Iga proponuje teściowi, żeby tymczasowo zamieszkał na Żelaznej. Tymczasem Monika, zaproszona przez Kaszubów na kolację, poznaje ich rodzinę z zaskakującej strony.

Krzysiek popełnia błąd, który wprowadza mnóstwo zamieszania. Andreas Wagner, w obecności Grażyny i Irenki, jeszcze raz podejmuje próbę konfrontacji z Małeckim.

Najnowsze