O mnie się nie martw 9 sezon. Metamorfoza Pawła Radeckiego. Tak się zmieni po brutalnym pobiciu - ZDJĘCIA

2018-07-10 13:30 emagu

Paweł Radecki (Marcin Korcz) z "O mnie się nie martw" przeżyje brutalną bójkę i przejdzie metamorfozę! Prawnik całkowicie zmieni styl i podejście do świata. W nowym 9 sezonie "O mnie się nie martw" widzowie poznają Radeckiego z zupełnie nowej strony! Ciekawe, czy jego nowe wcielenie przypadnie do gustu fanom serialu. Zobaczcie zdjęcia z nowych odcinków "O mnie się nie martw".

„O mnie się nie martw”9 sezon od września 2018 w TVP2

Finał 8 sezonu „O mnie się nie martw” zmroził krew w żyłach widzów. Nie było bowiem wiadomo, czy Paweł przeżyje bójkę z mężem Magdy (Robert Koszucki). Napastnik rzucił się na Radeckiego, gdy ten stanął w obronie Marcina (Stefan Pawłowski). Paweł upadł uderzając głową o krawężnik i rozlała się krew…

W 9 sezonie „O mnie się nie martw” okaże się, że prawnik otarł się o śmierć. To przeżycie całkowicie go odmieni. Radecki zrzuci garnitur i przejdzie metamorfozę. Poza wyglądem zmieni się oczywiście jego sposób myślenia. Nie wykluczamy nawet, że Paweł rzuci pracę w kancelarii, by być wolnym człowiekiem.

Jak teraz wygląda? Wszystkie zdjęcia zza kulis nowego sezonu „O mnie się nie martw”9 znajdziecie w naszej galerii. To korzystna metamorfoza?

O mnie się nie martw 9 sezon, Paweł Radecki (Marcin Korcz)
Autor: AKPA O mnie się nie martw 9 sezon, Paweł Radecki (Marcin Korcz)
Najnowsze