O mnie się nie martw 9 sezon. Marta Żmuda Trzebiatowska u boku Marcina! Co ją połączy z Kaszubą?

2018-07-07 6:20 Ag

Marta Żmuda Trzebiatowska znów w "O mnie się nie martw"! Po czterech latach przerwy aktorka wróciła na plan  i zagra w nowym 9 sezonie "O mnie się nie martw". Wcieli się w postać Moniki Kuczyńskiej, dziennikarki TVP Info, tej samej, która w pierwszym sezonie "O mnie się nie martw" oczerniła Marcina Kaszubę (Stefan Pawłowski) w telewizji. Co połączy dociekliwą reporterkę TVP Info Monikę z Marcinem? I czy Iga (Joanna Kulig) będzie miała powody do zazdrości?

"O mnie się nie martw" 9 sezon nowe odcinki od września 2018 w TVP2

Marta Żmuda Trzebiatowska na Instagramie pochwaliła się, że na stałe dołącza do obsady "O mnie się nie martw".
- Już mogę zdradzić, że od 9 sezonu dołączyłam do obsady serialu @omniesieniemartw_tvp @stefanpawlowski_official #serial #praca #nowewyzwanie #nowaprzygoda #bardzosięcieszę Kto ogląda? - podpisała zdjęcie z planu u boku Marcina Kaszuby.

To nie będzie debiut Żmudy Trzebiatowskiej w "O mnie się nie martw". W 2014 roku w pierwszej serii zagrała w jednym odcinku dziennikarkę TVP Info Monikę Kuczyńską, która zaatakowała mecenasa Kaszubę gdy jego klient został uniewinniony w sprawie gwałtu.

Czy szanujący się adwokat broni gwałciciela i jeszcze przyjmuje sprawę o odszkodowanie od ofiary gwałtu? To pan jest pełnomocnikiem w sprawie przeciwko Jolancie M.? - dopytywała reporterka w 9 odcinku "O mnie się nie martw" i zaraz potem oczerniła prawnika w swoim materiale telewizyjnym.

- Moja bohaterka Monika Kuczyńska jest dziennikarką. Wynajmie piętro w kamienicy i sama tam zamieszka, a więc z Kaszubami będzie się często spotykać. Ta relacja będzie bardzo bliska, zaprzyjaźnia się i czeka ich dużo przygód. Nie chcę za dużo zdradzać, żeby Państwo mieli przyjemność ze śledzenia losów bohaterów. Powiem tylko tak, że jest to faktycznie postać niejednoznaczna i jest to dziewczyna z pewną tajemnicą z przeszłości - wyznała aktorka w rozmowie z TVP Info.

Monika Kuczyńska w "O mnie się nie martw" będzie skrywała rodzinny sekret związany z Markiem Kaszubą (Krzysztof Stelmaszyk), ojcem Marcina.

Najnowsze