O mnie się nie martw 12 sezon. Wielkie zmiany w obsadzie! Sylwia po porodzie zniknie z serialu?

2020-02-24 12:42 Ag
O mnie się nie martw 12 sezon. Wielkie zmiany w obsadzie! Sylwia po porodzie zniknie z serialu?
Autor: vod.tvp.pl O mnie się nie martw 12 sezon. Wielkie zmiany w obsadzie! Sylwia po porodzie zniknie z serialu?

"O mnie się nie martw" wróci na antenę TVP2 już w poniedziałek, 2.03.2020! Ale kolejny 12 sezon "O mnie się nie martw" oznacza też rewolucje w kancelarii i w obsadzie. Sylwia (Aleksandra Adamska) i Paweł (Marcin Korcz) już w 1 odcinku 12 serii "O mnie się nie martw" zostaną rodzicami. Radecka urodzi córkę, ale poród nie obędzie bez komplikacji. Poza tym jej miejsce w kancelarii zajmie inny prawnik. Do ekipy serialu dołączy nowy bohater Artur Szulc, którego zagra Jacek Knap.

"O mnie się nie martw" 12 sezon odcinek 1 - poniedziałek, 2.03.2020, o godz. 21.50 w TVP2

Poród Sylwii w 1 odcinku 12 sezonu "O mnie się nie martw" rozpocznie się w najmniej spodziewanym momencie. Ukochana Pawła zacznie rodzić w chwili kiedy Radecki będzie poza zasięgiem! Do szpitala na ulicy Żelaznej w Warszawie ciężarną Sylwię zawiozą Marta (Katarzyna Ankudowicz) i Marek Kaszuba (Krzysztof Stelmaszyk).

Okaże się, że Paweł też tam trafił, ponieważ wdał się w awanturę z mężczyzną poznanym na siłowni. Narodziny córki Sylwii i Pawła w 12 sezonie "O mnie się nie martw" wymuszą na Marku konieczność wprowadzenia zmian w kancelarii. Na miejsce świeżo upieczonej mamy, która rozpocznie urlop macierzyński przyjmie do pracy nowego prawnika.

Do obsady "O mnie się nie martw" od pierwszego odcinka dołączy Jacek Knap, który wcieli się w postać Artura Szulca. Widzowie znają Jacka Knapa z roli Marka w serialu "Zawsze warto" w Polsacie!

Nie przegap: Sensacja w O mnie się nie martw. Uśmiercona Joanna Kulig wróci do serialu?

Córeczka Sylwii i Pawła w 12 sezonie "O mnie się nie martw" wywróci ich życie do góry nogami. Będą musieli nauczyć się tego, że to niemowlak wyznacza teraz rytm ich dnia. Rodzicielskich rad będzie im udział... nowy prawnik Artur!

W nowych odcinkach "O mnie się nie martw" wiosną 2020 Marta, po niedawnych stresach i podjęciu, wspólnie z Krzyśkiem (Paweł Domagała), decyzji o próbnej separacji, sporo przytyła. Jej metodą na radzenie sobie z emocjami jest zajadanie trosk.


Sprawdź też: Joanna Kuberska odeszła z M jak miłość, ale namiesza w O mnie się nie martw

Marcin, w tajemnicy przed innymi pracownikami kancelarii, będzie się spotykał z Karoliną (Karolina Bacia). Nowa partnerka Kaszuby nie będzie cieszyła się sympatią 4-letniego Zbyszka (Feliks Probola), syna Marcina i jego zmarłej żony Igi (Joanna Kulig). Ale w 1 odcinku "O mnie się nie martw" 12 do życia Marcina wkroczy kobieta, z którą łączą go w przeszłości zaskakujące relacje...

O mnie się nie martw 11 sezon odc. 10. Paweł (Marcin Korcz), Sylwia (Aleksandra Adamska)
Autor: vod.tvp.pl O mnie się nie martw 11 sezon odc. 10. Paweł (Marcin Korcz), Sylwia (Aleksandra Adamska)
O mnie się nie martw 12 sezon odc. 1. Sylwia (Aleksandra Adamska), Marek Kaszuba (Krzysztof Stelmaszyk)
Autor: vod.tvp.pl O mnie się nie martw 12 sezon odc. 1. Sylwia (Aleksandra Adamska), Marek Kaszuba (Krzysztof Stelmaszyk)
O mnie się nie martw 11 sezon. Paweł Radecki (Marcin Korcz), Sylwia (Aleksandra Adamska)
Autor: Instagram O mnie się nie martw 11 sezon. Paweł Radecki (Marcin Korcz), Sylwia (Aleksandra Adamska)
Najnowsze