Joanna Kuberska odchodzi z M jak miłość, ale zagra w innym serialu TVP2. Nowa rola Julki!

2019-10-07 11:19 Ag
Joanna Kuberska, Marcin Korcz na planie O mnie się nie martw
Autor: Instagram Joanna Kuberska, Marcin Korcz na planie O mnie się nie martw

Wielki transfer z "M jak miłość" do "O mnie się martw"! Joanna Kuberska odchodzi z "M jak miłość" i nie będzie już grała Julki Kryszak, ale to nie oznacza, że śliczna aktorka znika z telewizji! Wręcz przeciwnie - już wkrótce pojawi się w innym serialu TVP2. Dołączyła właśnie do obsady 11 sezonu "O mnie się nie martw". Wątek jej bohaterki będzie ściśle związany z prawnikiem Pawłem Radeckim (Marcin Korcz).

Kiedy Joanna Kuberska pojawi się w "O mnie się nie martw"?

Odejście Joanny Kuberskiej z "M jak miłość" wstrząsnęło fanami serialowej Julki. Tym bardziej, że nie zanosiło się na to, by Julka miała zniknąć z obsady skoro dostała swoje miejsce w czołówce serialu obok Pawła Zduńskiego (Rafał Mroczek).

A jednak - aktorka po trzech lata podjęła decyzję, bo opuścić "M jak miłość". Nagrała już ostatni odcinek, w którym wystąpi Julka, ale nie chciała ujawnić jaki będzie koniec jej postaci! Wszystko wyjaśni się dopiero za około cztery miesiące. To już pewne, że Julka ostatni raz pojawi się na ekranie w 1488 odcinku "M jak miłość".

Sprawdź też: M jak miłość. Julka umrze? Magda będzie pocieszała Pawła po odejściu jego kochanki

Po pożegnaniu z rolą Julki w "M jak miłość" Joanna Kuberska nie zamierza zwalniać tempa. Cały czas kręci kolejne odcinki drugiego już sezonu "Zawsze warto", serialu Polsatu, w którym wciela się w postać Aśki, żony Rafała (Bartłomiej Kotschedoff), bratowej Marty (Weronika Rosati).

Teraz także była gwiazda "M jak miłość" dołączyła do obsady "O mnie się nie martw". Ma już za sobą pracowitą niedzielę na planie i wspólne sceny z serialowym Pawłem Radeckim, czyli Marcinem Korczem.

Joanna Kuberska, Marcin Korcz na planie O mnie się nie martw
Autor: Instagram Joanna Kuberska, Marcin Korcz na planie O mnie się nie martw
Zawsze warto. Aśka (Joanna Kuberska), Rafał (Bartłomiej Kotschedoff) , Antek (Stefan Wójcik)
Autor: Polsat Zawsze warto. Aśka (Joanna Kuberska), Rafał (Bartłomiej Kotschedoff) , Antek (Stefan Wójcik)
M jak miłość, odc. 1453. Julka (Joanna Kuberska), Paweł (Rafał Mroczek)
Autor: MTL Maxfilm M jak miłość, odc. 1453. Julka (Joanna Kuberska), Paweł (Rafał Mroczek)
Najnowsze