O mnie się nie martw 12 sezon, odcinek 4: Sylwia w depresji! Dowie się co łączyło Pawła z Olgą

2020-03-23 14:48 Ag
O mnie się nie martw 12 sezon, odcinek 4: Sylwia w depresji! Dowie się co łączyło Pawła z Olgą
Autor: vod.tvp.pl O mnie się nie martw 12 sezon, odcinek 4: Sylwia w depresji! Dowie się co łączyło Pawła z Olgą

Kim w "O mnie się nie martw" jest Olga (Joanna Kuberska) i co ją łączyło z Pawłem (Marcin Korcz)? Sylwia (Aleksandra Adamska) wie tylko, że Olga to koleżanka Pawła z liceum, ale w 4 odcinku 12 sezonu "O mnie się nie martw" prawda o relacjach wyjdzie na jaw. To właśnie Olga powie Sylwii o wszystkim. Wpadnie z wizytą do rodziców małej Zosi (Alicja Gawrońska/ Zoja Dawicka), bo cierpiąca na depresję po porodzie Sylwia będzie potrzebowała wsparcia. I wygada się przed narzeczoną Pawła co między nimi było w przeszłości!

"O mnie się nie martw" 12 sezon, odcinek 4 - poniedziałek, 23.03.2020, o godz. 21.40 w TVP2

W 4 odcinku "O mnie się nie martw" 12 wyjdzie wreszcie na jaw co Paweł ukrywa przed Sylwią i dlaczego tak nerwowo reaguje na widok Olgi. Co gorsza, dawna przyjaciółka Radeckiego zdobyła sympatię Małeckiej, która po porodzie bardzo potrzebuje kobiecego wsparcia. Poza tym Olga jest przecież lekarzem. I choć Paweł bardzo będzie się starał poprawić ukochanej humor, to depresja Sylwii nie ustąpi.

Na widok laurki od Zosi i Pawła w jej oczach pojawią się łzy wzruszenia. "Zosia i jej tatuś bardzo kochają mamusię. I widzą ją nawet z zamkniętymi oczami" - napisze Radecki w imieniu swoim i córeczki, żeby sprawić narzeczonej przyjemność.

Dopiero wizyta Olgi w 4 odcinku 12 sezonu "O mnie się nie martw" nieco zaniepokoi Pawła. Zrobi jednak dobrą minę do złej gry i nie będzie protestował kiedy Sylwia zaprosi Olgę na wspólne śniadanie. Tylko jej opowie jak bardzo przytłacza ją macierzyństwo. - Ja po prostu nie wiem co się ze mną dzieje...
- Twoja gospodarka hormonalna szaleje. A ty szalejesz razem z nią... - wyjaśni spokojnie Olga.

- Ja to wiem Olga, w teorii wszystko jest jasne, tylko po prostu jak zaszłam w ciążę, a było to dla nas zaskoczenie, to postanowiłam pracować do końca, a potem zaraz po porodzie wracam do kancelarii, a tu się...
- Wszystko zmieniło... - dokończy za nią Olga.

Sylwia w 4 odcinku "O mnie się nie martw" 12 sezonu wreszcie poczuje, że ktoś ją rozumie i nie ocenia za to, co się teraz dzieje w jej życiu. - Właśnie! Dokładnie i ja mam wrażenie, że jestem przedłużeniem własnego dziecka, że ja jako Sylwia już w ogóle nie istnieję, że mnie wszyscy ignorują. Żebyś nie pomyślała o mnie źle, ja bardzo kocham Zosieńkę, naprawdę, ona jest moim słoneczkiem, ale...

- Teraz jesteś mamą i aż mamą. I prawdopodobnie masz lekką depresję, ale nie ma w tym nic złego. Naprawdę...
- To co ja mam zrobić, jak nie mogę brać lekarstw, bo karmię piersią?
- To co ja ci przepisałam to są tylko zioła. One cię wyciszą, uspokoją. A tu najlepszym lekarstwem jest po prostu rozmowa...

Patrz też: O mnie się nie martw 12 sezon. Wielkie zmiany w obsadzie! Sylwia po porodzie zniknie z kancelarii

Od słowa do słowa w 4 odcinku "O mnie się nie martw" Sylwia podziękuje Oldze za ogromne wsparcie. - Cieszę się, że do Pawła zadzwoniłaś wtedy... - zapewni przyjaciółkę Radeckiego. - A ja do dziś się sobie dziwię... - odpowie lekko zmieszana Olga.
- Nie brzmisz jakbyś miała z nim najlepsze wspomnienia - przyzna zaniepokojona Sylwia.
- To Paweł ci nic nie powiedział?

I wtedy w 4 odcinku "O mnie się nie martw" 12 Olga powie Sylwii co ją łączyło z Pawłem. A kiedy Radecki wróci później do mieszkania ukochana oskarży go o kłamstwo. - Co Olga ci naopowiadała? - zapyta z niedowierzaniem, że to się dzieje naprawdę.
- Powiedziała mi tylko, że byliście razem na studniówce... To Hela znalazła w internecie kilka zdjęć wrzuconych przez znajomych z waszego rocznika. Chcesz je zobaczyć? -
Sylwia odsłoni przed nim wszystkie karty!

O mnie się nie martw 12 sezon odc. 4. Sylwia (Aleksandra Adamska), Olga (Joanna Kuberska)
Autor: vod.tvp.pl O mnie się nie martw 12 sezon odc. 4. Sylwia (Aleksandra Adamska), Olga (Joanna Kuberska)
O mnie się nie martw 12 sezon odc. 4. Sylwia (Aleksandra Adamska), Paweł (Marcin Korcz), Olga (Joanna Kuberska)
Autor: vod.tvp.pl O mnie się nie martw 12 sezon odc. 4. Sylwia (Aleksandra Adamska), Paweł (Marcin Korcz), Olga (Joanna Kuberska)
O mnie się nie martw 12 sezon odc. 4. Sylwia (Aleksandra Adamska), Paweł (Marcin Korcz), Zosia (Alicja Gawrońska/ Zoja Dawicka)
Autor: vod.tvp.pl O mnie się nie martw 12 sezon odc. 4. Sylwia (Aleksandra Adamska), Paweł (Marcin Korcz), Zosia (Alicja Gawrońska/ Zoja Dawicka)