O mnie się nie martw 12 sezon, odcinek 3: Wojna Pawła z Grażynką! Nie pozwoli matce Sylwii zbliżyć się do Zosi

2020-03-16 15:06 Ag
O mnie się nie martw 12 sezon, odcinek 3: Wojna Pawła z Grażynką! Nie pozwoli matce Sylwii zbliżyć się do Zosi
Autor: vod.tvp.pl O mnie się nie martw 12 sezon, odcinek 3: Wojna Pawła z Grażynką! Nie pozwoli matce Sylwii zbliżyć się do Zosi

W "O mnie się nie martw" wybuchnie otwarta wojna między Pawłem (Marcin Korcz) a Grażynką (Joanna Kurowska) o małą Zosię (Zoja Dawicka). Bo Radecki uzna, że obecność teściowej przy dziecku nie jest wskazana. Nie dość, że w 3 odcinku 12 sezonu "O mnie się nie martw" wciąż będzie izolował Sylwię od jej dawnego życia i zamknięcie ją w domu z Zosi, to jeszcze nie zauważy, że z jego ukochaną dzieje się coś złego. Starcie Pawła z teściową w 3 odcinku "O mnie się nie martw" 12 przyniesie zaskakujące rezultaty.

"O mnie się nie martw" 12 sezon, odcinek 3 (odc. 146) - poniedziałek, 16.03.2020, o godz. 21.50 w TVP2

W 3 odcinku 12 sezonu "O mnie się nie martw" niespodziewana wizyta Grażynki w kancelarii doprowadzi do wybuchu niezłej afery w życiu świeżo upieczonych rodziców, Pawła i Sylwii. Bo matka Małeckiej zarzuci zięciowi, że nie pozwala jej widywać Zosi, jedynej, długo wyczekiwanej wnuczki. - Jak można mnie wyznaczać godziny odwiedzin u wnusi?! Żeby rodzony, nieślubny zięć mnie to robił! Żeby tak ograniczać święte prawo! Nie, na to są paragrafy, to się nazywa przemoc w rodzinie! - stwierdzi Grażynka.

I zaraz potem zwróci uwagę na nowego prawnika, Artura Szulca (Jacek Knap). - Nowy mecenas widzę? Pan to raczej taki bardziej wysportowany? 

Nie przegap: O mnie się nie martw 12 sezon. Wielkie zmiany w obsadzie! Sylwia po porodzie zniknie z kancelarii Kaszubów

Żeby uniknąć skandalu w 3 odcinku 12 sezonu "O mnie się nie martw" Paweł będzie musiał "zaprosić" teściową do mieszkania, które jest przecież na górze kancelarii. Radecki będzie jednak przerażony jak to zniesie Sylwia, która też nie chciała widzieć Grażynki, póki nie odzyska trochę sił po porodzie. - Nie rozumiem o co jest ta afera?
- Jaka afera? Ja robię aferę? To ja wyznaczam godziny widzenia "bibi" z własną wnusią? Jakbym była po jakimś rozwodzie? Z rodziną własną!
- Nie mamuniu, przecież wiesz, że to nie jest przeciwko tobie... - zapewni Sylwia.

Po chwili w 3 odcinku "O mnie się nie martw" 12 Grażynka zaproponuje, że zajmie się wnuczką, żeby Sylwia mogła wyjść na spacer, trochę odpocząć od dziecka. Uświadomi Pawłowi, że odcięcie Sylwii od jej dawnego życia i zamknięcie jej w domu z Zosią może mu się odbić czkawką. Jak skończy się starcie zięcia i teściowej?|
- Mama chce zostać sam na sam z Zosią?
- Z tą oto kobietą zostałam na długie lata sama i zobacz! W jednym kawałku jest!
- No tak, ale ja przecież teraz karmię na żądanie, no to jak? - Sylwia aż zblednie z przerażenia.
- Przecież ja ci nie mówię kochanie, żebyś ty jechała do Ciechocinka!

Grażynka w 3 odcinku 12 sezonu "O mnie się nie martw" wybuchnie jeszcze bardziej kiedy dowie się, że miejsce Sylwii zajął nowy prawnik. - Kaszuby cię pracy pozbawiły?
- To jest mój zastępca, a nie następca! Błagam cię Paweł, nie podgrzewaj atmosfery! - zapewni Sylwia.

Wreszcie Radecki pozwoli Sylwii wyjść z domu, a sam zajmie się Zosią, oczywiście pod czujnym okiem Grażynki. Wizyta matki uzmysłowi Sylwii, że ukochany w ogóle nie zwraca na nią uwagi, że liczy się tylko ich córka. W 3 odcinku 12 sezonu "O mnie się nie martw" Sylwia wybuchnie płaczem, że przestała być ważna dla Pawła. I zaprosi do nich Olgę (Joanna Kuberska), nieświadoma tego co ją łączyło kiedyś z Radeckim.

O mnie się nie martw 12 sezon odc. 3. Sylwia (Aleksandra Adamska), Zosia (Zoja Dawicka)
Autor: vod.tvp.pl O mnie się nie martw 12 sezon odc. 3. Sylwia (Aleksandra Adamska), Zosia (Zoja Dawicka)
O mnie się nie martw 12 sezon odc. 3. Sylwia (Aleksandra Adamska), Paweł (Marcin Korcz), Olga (Joanna Kuberska)
Autor: vod.tvp.pl O mnie się nie martw 12 sezon odc. 3. Sylwia (Aleksandra Adamska), Paweł (Marcin Korcz), Olga (Joanna Kuberska)
Najnowsze