O mnie się nie martw 12 sezon, odcinek 10 - opis, streszczenie: Grażyna zjawia się u Sylwii i pokazuje jej suknie ślubne na podwójne wesele

2020-09-14 14:40 oprac. Ag
O mnie się nie martw 12 sezon odc. 10. Sylwia (Aleksandra Adamska), Grażyna (Joanna Kurowska)
Autor: vod.tvp.pl O mnie się nie martw 12 sezon odc. 10. Sylwia (Aleksandra Adamska), Grażyna (Joanna Kurowska)

"O mnie się nie martw" 12 sezonu, odcinek 10 w TVP2 w poniedziałek, 14.09.2020, o godz. 21.40. "O mnie się nie martw" 12 sezon, odcinek 10 - streszczenie:Karolina próbuje zadomowić się u Marcina. Oliwka, Helenka i Zbyszek odnoszą się do niej życzliwie. Dziewczyna decyduje się na odważny krok - postanawia wynająć swoje dotychczasowe mieszkanie. Kostek zaczyna niepokoić się zbliżającą się uroczystością. Do tego Grażyna nie rezygnuje z planu podwójnego wesela. Zjawia się u Sylwii i pokazuje jej propozycje sukni ślubnych.

Wraz z nadejściem Olgi sytuacja zupełnie wymyka się spod kontroli. Negocjacji z pełną zapału Grażyną podejmuje się Artur. Gorzej jednak idzie mu rozmowa z Olgą, której musi wyznać prawdę o Natalii. Paweł broni mężczyzny, który miał pobić swoją byłą dziewczynę. Nowym partnerem kobiety jest brat oskarżonego, a cała sprawa, jak się okazuje, ma drugie dno. To wszystko skłania prawnika do refleksji. Zastanawia się, czy kobieta jest w stanie zniszczyć braterską miłość.

Najnowsze