W głębi lasu Netflix

i

Autor: Materiały prasowe "W głębi lasu" Netflix

"W głębi lasu" Netflix: nowy serial polskich twórców trafia do sieci! O czym jest? Kiedy premiera?

2020-05-07 10:17

"W głębi lasu" to nowy polski serial, który już niebawem trafi na platformę Netflix. O czym jest produkcja? Kiedy planowana jest premiera? Kto zagra?

"W głębi lasu" - o czym jest serial?

Bohaterowie "W głębi lasu" osadzeni są w dwóch wymiarach czasowych: 2019 oraz 1994 roku. Historia w zaskakujący sposób przedstawia losy warszawskiego prokuratora, Pawła Kopińskiego, który mimo upływu lat nie potrafi otrząsnąć się po stracie ukochanej siostry, zaginionej w niewyjaśnionych okolicznościach podczas obozu letniego. Niespodziewane odnalezienie ciała, którego śmierć zdaje się być powiązana ze zniknięciem dziewczyny, może w końcu doprowadzić do przełomu w śledztwie. Policja podejrzewa, że ofiarą jest chłopiec, który zniknął bez śladu wraz z siostrą Pawła 25 lat temu. Nadzieję na rozwiązanie sprawy przyćmiewają jednak głęboko skrywane rodzinne tajemnice, których wyjście na jaw może sprawić, że wszystko, co Paweł przez lata budował legnie w gruzach.

"W głębi lasu" - kto wystąpi?

W rolach głównych występują Grzegorz Damięcki, Hubert Miłkowski, Agnieszka Grochowska i Wiktoria Filus. W obsadzie znaleźli się również: Jacek Koman, Ewa Skibińska, Arkadiusz Jakubik, Magdalena Czerwińska, Przemysław Bluszcz, Dorota Kolak, Izabela Dąbrowska oraz Piotr Głowacki i Cezary Pazura. W produkcji występują także: Adam Wietrzyński, Jakub Gola, Martyna Byczkowska i Kinga Jasik.

"W głębi lasu" - kiedy premiera?

Premiera "W głębi lasu" już 12 czerwca na platformie Netflix.

"W głębi lasu" - scenariusz i reżyseria

Autorami scenariusza "W głębi lasu" są Agata Malesińska i Wojtek Miłoszewski. Powstał on na postawie powieści Harlana Cobena. Serial wyreżyserowali Leszek Dawid i Bartosz Konopka.

Źródło: "W głębi lasu" Netflix: nowy serial polskich twórców trafia do sieci! O czym jest? Kiedy premiera?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze

Materiał sponsorowany