Powiedz TAK! Justyna choruje na raka. Wstrząsająca diagnoza lekarza

2016-05-03 13:00 emagu

Świat Justyny (Agnieszka Więdłocha) z serialu "Powiedz TAK!" legnie w gruzach. W 10 odcinku "Powiedz TAK!" przyjaciółka Basi (Katarzyna Zawadzka) dowie się, że choruje na raka! Czy Justyna podda się specjalistycznemu leczeniu i pokona śmiertelną chorobę? Przyjaciele z pewnością będą ją wspierać w ciężkiej walce z nowotworem. Co wydarzy się w nowych odcinkach "Powiedz TAK!"?

"Powiedz TAK!" odcinek 10 - wtorek, 3.05.2016, o godz. 21.40 w telewizji Polsat

W "Powiedz TAK" Justyna była w szoku, gdy dowiedziała się, że jest w ciąży. Test ciążowy pokazał dwie wyraźne kreski, ale to nie znaczy, że przyjaciółka Basi będzie mamą. To tylko fałszywy alarm.

Zobacz: Powiedz TAK! Dlaczego Weronika Rosati przyjęła rolę w serialu?

Po ostatnich wydarzeniach Justyna ma mętlik w głowie. Właśnie dlatego postanowiła trzymać Bartka (Nikodem Rozbicki) na dystans. Gdy w 10 odcinku "Powiedz TAK" chłopak odwiedzi ją w pracy, Oskar wyrzuci go z biura.

Wieczorem Zosia, Basia i Justyna urządzają babską imprezę w mieszkaniu ciotki. Trzy singielki rozmawiają przy winie o mężczyznach. Justyna jeszcze nie wie, że padł na nią wyrok śmiertelnej choroby.

Przeczytaj: Powiedz TAK! Mikołaj Roznerski zdradza czy Michał zostawi Olgę dla Basi - WIDEO

Następnego dnia, w 10 odcinku "Powiedz TAK" Justyna wybierze się do lekarza, a na miejscu usłyszy, że ma raka. - Pani Justyno. Najpierw zrobimy biopsję, żeby sprawdzić, z czym mamy do czynienia - powie poważnie lekarz, a świat pacjentki nagle legnie w gruzach.

Dopiero w 11 odcinku "Powiedz TAK" Basia dowie się o chorobie przyjaciółki. Pomoże jej przetrwać trudy walki z nowotworem?

Chcesz wiedzieć więcej o serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Najnowsze