Metamorfoza Adama Zdrójkowskiego z "Rodzinki.pl". Tak zmieniał się Kuba Boski

2018-01-10 13:45

Młody gwiazdor, zaczynający od serialu "Rodzinka.pl", przez ostatnich kilka lat zmienił się nie do poznania! Adam Zdrójkowski podzielił się dodatkowym zdjęciem na Instagramie. Zamiast ciemnej czupryny - urocze blond loki! Jak wyglądał kiedyś Adam Zrójkowski? Zobacz metamorfozę aktora serialu "Rodzinka.pl"!

Jak zmieniał się serialowy Kuba Boski?

Adam Zdrójkowski zaczął być rozpoznawany dzięki serialowi "Rodzinka.pl" i dorastał na oczach widzów, jak wielu innych aktorów. Młody gwiazdor jest w produkcji TVP od 2011 roku. Wcześniej występował również w "Rodzinie zastępczej plus", czy filmie "Ciacho" razem ze swoim bratem bliźniakiem, Kubą Zdrójkowskim.

Aktor zmienił się nie do poznania, a widoczne zmiany z roku na rok można zobaczyć w naszej galerii. Adam Zdrójkowski udostępnił również zdjęcie na Instagramie. Fani są zachwyceni!

Jaki fajnusi

Wyglądłes jak Kacper z rodzinki

Jakie lokowane włoski. Piękne

Nawet jesteś podobny do siebie

Jesteś pewny ze nie pomyślałeś zdjęcia z bratem? nigdy nic nie wiadomo

Jaki malec był z ciebie - grzeczny chłopczyk ❤️

Aniołek

 

 

Kiedyś byłem grzeczny

Post udostępniony przez Adam Zdrójkowski (@adam_zdrojkowski) Sty 6, 2018 o 11:45 PST

Zobacz: Rodzinka.pl. Małgorzata Kożuchowska i Tomasz Karolak szczerze o początkach swojej znajomości

Chcesz wiedzieć więcej o serialach? Odwiedź nas naFacebooku!

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze