M jak miłość, odcinek 1377: Tajne spotkanie Izy z Janem Adamczykiem. To pierwsza ofiara Artura

2018-05-29 19:27 Ag

Kim jest Jan Adamczyk (Radosław Izdebski) z "M jak miłość"? Co ma wspólnego z Arturem Skalskim (Tomasz Ciachorowski)? Wszystko wyjaśni się w finale sezonu "M jak miłość". W ostatnim 1377 odcinku "M jak miłość" Iza Lewińska (Adriana Kalska) spotka się z Adamczykiem, dawnym kolegą Artura, którego psychopata kiedyś pobił i skazał na wózek inwalidzki. Od lat Skalski szantażuje go i płaci mu za milczenie. Czy dzięki Adamczykowi, Iza wreszcie ucieknie od Artura?

"M jak miłość" odcinek 1377 ostatni przed wakacjami - wtorek, 29.05.2018, o godz. 20.50 w TVP2

Mroczna przeszłość Artura Skalskiego z "M jak miłość" ujrzy światło dzienne dzięki Janowi Adamczykowi. W 1377 odcinku "M jak miłość", ostatnim przed wakacyjną przerwą Iza umówi się na spotkanie z dawnym kolegą męża.

Od wujka Artura (Roch Siemianowski) wie, że przed laty Adamczyk padł ofiarą bezwzględnego Skalskiego, który skatował go do tego stopnia, że mężczyzna został sparaliżowany. By wyciszyć sprawę zaczął mu płacić za milczenie, a później także szantażować.

Podczas spotkania Iza poprosi Adamczyka o pomoc. Tylko dzięki niemu ma szansę wyrwać się z pułapki psychopaty. - Rozumiem pana obawy, ale mnie może pan zaufać. Człowiek, który pana skrzywdził, skrzywdził również mnie, chociaż jest moim mężem... - powie Lewińska.

Niestety w 1377 odcinku "M jak miłość" Artur dowie się o rozmowie żony z Adamczykiem. Przeczyta w jej telefonie smsa od Jana. "Nie wiem, co pani chce zrobić, ale lojalnie uprzedzam, że wyprę się tego człowieka. Jeśli mogę coś doradzić, niech pani zabiera dziecko i ucieka".

- Ciekawa korespondencja - powie Skalski chowając telefon ukochanej do swojej kieszeni. Iza, którą wcześniej mąż znów pobije, pośle tylko błagalne spojrzenie i ukryje Maję (Anna Wierzchoń) w swoich ramionach. Zaraz potem Artur wywiezie Izę i jej córeczkę z Warszawy. Dokąd? I co im zrobi? Tego nie dowiemy się aż do nowego sezonu "M jak miłość" po wakacjach 2018.

Sprawdź: M jak miłość, odcinek 1377: Ania wykorzysta tragedię Marcina, żeby zaciągnąć go do łóżka - ZDJĘCIA

Patrz: M jak miłość. Artur nie zabije Izy. Co się stanie z Izą?

Zobacz: M jak miłość po wakacjach 2018. Ania będzie mamą Mai? A co z Izą?

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Idealny dodatek do dań z grilla? Sałatka ziemniaczana – najlepsza z młodych ziemniaków!

Najnowsze