M jak miłość, odcinek 1374: Basia okradnie Alę i wróci do Pawła

2018-05-20 16:00 ZetEs

W 1374 odcinku serialu "M jak miłość" Basia (Gabriela Raczyńska) nie wtrzyma napiętej atmosfery w domu i ucieknie od Ali (Gabriela Frycz)! Dziewczynka okradnie matkę, weźmie torbę podróżną i wyjedzie do Polski. Co dokładnie wydarzy się w 1374 odcinku "M jak miłość"? Jak zareaguje Paweł (Rafał Mroczek) na niezapowiedzianą wizytę?

"M jak miłość" odcinek 1374 - poniedziałek, 21.05.2018, o godz. 20.50 w TVP2

W 1374 odcinku serialu "M jak miłość" Paweł odbiere niepokojący telefon od zdesperowanej Basi. Okaże się, że dziewczynka strasznie się męczy i cierpi z powodu sytuacji w domu. Nikt się nią nie interesuje, a na dodatek nowy facet Ali oscentacyjnie ją ignoruje!

- Co się stało? Jesteś chora? - spyta Paweł w 1374 odcinku serialu "M jak miłość" słysząc mocny kaszel dziewczynki.
- Trochę. Mówiłam mamie, ale Maksio całą noc płakał i mama już słabo kontaktuje... A Mark... (...) Zachowuje się, jakby mnie w ogóle nie było, a to bardziej wkurza, niż by się na mnie wydzierał, rozumiesz? (...) - wyżali się Basia i doda: - Nie ma cię ze mną i jest mi z tym coraz gorzej. (...)

Wieczorem w 1374 odcinku "M jak miłość" córka Ali nie wytrzyma. Zakradnie się do torebki mamy i ukradnie z portfela kartę płatniczą, po czym weźmie z szafy torbę podróżną i po cichu wymknie się schodami... Basia ucieknie do Pawła!

Patrz: M jak miłość. Aneta porwie Szymka? Tajemnicze zdjęcie z planu nowego sezonu

Sprawdź: Koniec M jak miłość. Marcin włamie się do domu Izy, by zdobyć dowód na oszustwo Artura

Zobacz: M jak miłość, odcinek 1374: Magda będzie mamą! Co na to Budzyński?

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Kurczaka dobrze jest  podać w tortilli – nie trzeba jej kupować, można ją przygotować samodzielnie – taniej i łatwo!