M jak miłość. Anna Mucha walczy o rolę w nowym serialu TVN. Będzie dużo scen seksu!

2016-07-29 11:30 Ag

Anna Mucha w "M jak miłość" jest prawdziwą gwiazdą, ale niewykluczone, że wkrótce widzowie zobaczą ją także w nowej roli w serialu, który pojawi się w TVN wiosną 2017 roku. Stacja szykuje produkcję, w której nie zabraknie odważnych scen seksu. Ale Anna Mucha nie jest jedyną kandydatką do głównej roli. O miejsce w obsadzie serialu TVN musi ponoć walczyć z Edytą Olszówką.

"M jak miłość" po wakacjach 2016 nowe odcinki od poniedziałku, 29.08.2016, o godz. 20.40 w TVP2

Anna Mucha na nadmiar pracy raczej nie narzeka! Ostatnio gra bowiem tylko w serialu "M jak miłość". Jako Magda Marszałek pojawia się jednak na planie tylko kilka razy w miesięcu. Na szczęście zostaje jest jeszcze teatr. Ze spektaklem "Single po japońsku" jeździ po Polsce, Anglii i planuje też wyjazd do Japonii. Poza tym od września będzie grała jedną głównych ról w sztuce Sławomira Mrożka "Letni dzień" w teatrze w Katowicach.

Patrz: M jak miłość. Magda i Marcin w łóżku! Zmarła Kasia daje im błogosławieństwo

Aktorka z "M jak miłość" stanęła też przed szansą, by dołączyć do obsady nowego serialu TVN, który ma pojawić się w wiosennej ramówce stacji. Na razie produkcja ta owiana jest tajemnicą. Jak podaje magazyn "Gwiazdy" Anna Mucha jest kandydatką do zagrania głównej roli w serialu, którego fabuła ma się kręcić wokół seksu. Ponoć scenariusz jest już gotowy, a zdjęcia mają ruszyć pod koniec tego roku. W walce o angaż musi jednak pokonać Edytę Olszówkę.

Przeczytaj: M jak miłość po wakacjach 2016. Magda i Olek wyjadą z synem Maćkiem do Grabiny

Jest jednak o co walczyć, bo Anna Mucha stoi przed ogromną szansą, by wreszcie pojawić się w głównej roli. Od czasu serialu "Prosto w serce" gdzie prawie sześć lat temu grała bokserkę Monikę nie miała takiej okazji. Ostatnio gwiazda "M jak miłość" częściej niż przed kamerę i na deskach teatru pojawia się na czerwonym dywanie gdzie pozuje m.in. z lodami.

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Komentarze
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze