Koniec sezonu M jak miłość. Kinga w ciąży. Piotrek dostanie od żony wyjątkowy prezent

2018-05-29 18:00 Ag

Rodzina Zduńskich z "M jak miłość" się powiększy! Finał sezonu zaskoczy widzów radosną nowiną! W ostatnim 1377 odcinku "M jak miłość" Kinga będzie w ciąży. Początkowo nie powie Piotrkowi (Marcin Mroczek) o trzecim dziecku. Wymyśli jednak oryginaly sposób, by Piotrek na długo zapamiętał tę chwilę. Wręczy mu wzruszający prezent, a Zduński oszaleje ze szczęścia na wieść, że trzeci raz będzie ojcem.

"M jak miłość" odcinek 1377 ostatni przed wakacjami - wtorek, 29.05.2018, o godz. 20.50 w TVP2

Nie jest już tajemnicą, że w "M jak miłość" Kinga i Piotrek znów będą rodzicami. Długie starania Zduńskich o dziecko w końcu zaowocują upragnioną ciążą. Leniwe pleminiki Piotrka dadzą radę! W 1377 odcinku "M jak miłość", ostatnim przed wakacyjną przerwą, Kinga zrobi test ciążowy i badania krwi, które potwierdzą, że spodziewa się dziecka.

Zanim jednak przekaże radosną nowinę ukochanemu podzieli się nią z Marysią (Małgorzata Pieńkowska). Poprosi jednak teściową, by zachowała dyskrecję. Sama przygotuje bowiem dla niego niespodziankę. W 1377 odcinku "M jak miłość" zamówi koszulkę z napisem "Po raz trzeci będę tatą". Kiedy jednak Zduński założy koszulkę nie zauważy tego, co jest napisane na plecach. W przeciwieństwie do klientów "Bistro za rogiem", którzy nagle zaczną bić mu brawo. Piotrek nie domyśli się jednak o co chodzi.

A wieczorem gdy wrócą już do domu podaruje mu kolejny upominek. Test ciążowy. - Miałeś tę informację od początku na sobie. Wytrzymasz ze mną następne dziewięć miesięcy? - zażartuje. Piotrek oszaleje ze szczęścia.

- Teraz rozumiem te dziwne miny i komentarze. Wszystkim już powiedziałaś, tak? Tylko ojciec dziecka dowiaduje się ostatni. Nieładnie... - odpowie Zduński, ale wcale nie będzie się gniewał na żonę.

A w nowym sezonie "M jak miłość" po wakacjach 2018 Kinga rozkwitnie w ciąży. Zobaczcie zdjęcie!

Sprawdź: M jak miłość po wakacjach 2018. Kinga i Piotrek będą mieli nowego syna! Tak teraz wygląda Mikołaj Zduński - ZDJĘCIA

Patrz: Koniec M jak miłość. Artur wywiezie Izę i Maję z dala od Marcina

Przeczytaj: M jak miłość. Marcin, Szymek i Maja będą szczęśliwą rodziną. A gdzie Iza?

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Najnowsze