Finał sezonu M jak miłość. Artur będzie chciał zabić Marcina - ZDJĘCIA

2018-05-29 0:21 Ag

Ostatni odcinek "M jak miłość" przed wakacjami 2018 będzie trzymał widzów w napięciu aż do finałowej sceny. Ten sezon "M jak miłość" zakończy się dramatycznie dla Izy (Adriana Kalska) i Marcina (Mikołaj Roznerski). W 1377 odcinku "M jak miłość" Marcin włamie się do domu byłej dziewczyny i zostanie zaatakowany przez Artura (Tomasz Ciachorowski). Skalski rzuci się na niego z kijem bejsbolowym.

"M jak miłość" odcinek 1377 ostatni przed wakacjami - wtorek, 29.05.2018, o godz. 20.50 w TVP2

Wątek Izy, Marcina i psychopaty Artura w "M jak miłość" wcale nie zakończy się w ostatnim odcinku serialu przed przerwą wakacyjną. Wręcz przeciwnie! Scenarzyści tak pokierują losami Izy, żeby widzowie nie wiedzieli co się z nią stanie. W 1377 odcinku "M jak miłość" Arrtur wywiezie żonę i Maję (Anna Wierzchoń) w nieznanym kierunku. Ale zanim to nastąpi dojdzie do kolejnej tragedii..

Zaraz po powrocie z podróży poślubnej, coraz bardziej przerażona zachowaniem męża Iza w końcu odwiedzi wuja Skalskiego (Roch Siemianowski), błagając o pomoc.
- Tylko ty jeden, wujku, masz wpływ na Artura! Bardzo się z tobą liczy. Artur zmusił mnie do małżeństwa! Wy go tak naprawdę nie znacie, ja też go nie znałam… Jemu coś się stało… I teraz to nieobliczalny, zły człowiek! Psychopata...

Wujek Artura nie uwierzy jej. Mało tego, wezwie swojego bratanka, żeby zabrał żonę do domu i zrobił z nią porządek. Efekt będzie taki, że w 1377 odcinku "M jak miłość" Artur znów pobije Izę.

Z kolei Marcin spotka się z detektywem Grzegorzem (Grzegorz Wolf), którego poleci mu Jakub Karski (Krzysztof Kwiatkowski), by dowiedzieć się, w jaki sposób może udowodnić, że jest ojcem Mai. - Kubek, smoczek, włosy z cebulkami… Najlepiej jakieś dwie, trzy próbki. A w laboratorium już sami wybiorą najlepszy materiał...

Gdy Chodakowski zakradnie się do domu Izy, by zdobyć potrzebne dowody zostanie przyłapany przez Artura.
- Włamywacz w domu... Słyszałeś o obronie koniecznej? - Skalski wyciągnie kij bejsbolowy i rzuci się na rywala. Tym razem jednak Marcin zdoła uciec. Psychopata zgłosi jednak włamanie na policję.

Wieczorem Artur poczuje, że grunt usuwa mu się spod stóp. Gdy zauważy w telefonie Izy smsa od Jana Adamczyka (Radosław Izdebski) wścieknie się do tego stopnia, że porwie "ukochaną" i Maję. Siłą zaciągnie Izę do samochodu i wywiezie jak najdalej od Marcina.

Czy Artur zabije Izę? O tym widzowie dowiedzą się dopiero w 1378 odcinku "M jak miłość" po wakacjach 2018.

Patrz: M jak miłość po wakacjach 2018. Iza zginie z rąk Artura? Adriana Kalska odejdzie z M jak miłość?

Przeczytaj: M jak miłość. Marcin, Szymek i Maja będą szczęśliwą rodziną. A gdzie Iza?

Sprawdź: M jak miłość po wakacjach 2018. Julka będzie walczyć o Pawła z Katią

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Najnowsze