Dziewczyny ze Lwowa 2 sezon. Nowe odcinki wiosną 2017 w TVP1

2016-07-14 14:00

"Dziewczyny ze Lwowa" wrócą na antenę TVP1 z nowymi odcinkami już od marca 2017 roku. Serial o czterech przyjaciółkach z Ukrainy, który bardzo szybko stał się hitem w telewizj doczeka się drugiego sezonu. Emisja kolejnej serii "Dziewczyn ze Lwowa" jest planowana na wiosnę. Podobno już niebawem Telewizja Polska podpisze umowę z producentem "Dziewczyn ze Lwowa", Studiem A, należącym do ATM Grupy.

"Dziewczyny ze Lwowa" 2 sezon nowe odcinki wiosną 2017 w TVP1

"Dziewczyny ze Lwowa" podbiły serca Polaków już podczas emisji pierwszego odcinka. Premierę serialu, którego twórcami są reżyser Wojciech Adamczyk i scenarzysta Robert Brutter, którzy stali też z drugiej strony kamery "Rancza" obejrzało w Jedynce ponad 3,5 mln widzów.

Patrz: Dziewczyny ze Lwowa. Obsada, kim są główne bohaterki - Uljana, Polina, Olyia i Swietłana

Wyniki oglądalności "Dziewczyn ze Lwowa" były tak świetne, że już poprzenie władze Telewizji Polskiej zdecydowały o nakręciu 2 serii. Każdy z odcinków pierwszego sezonu śledziło średnio ponad 3,7 mln widzów. Rekordową oglądalność miał 11 odcinek, który przyciągnął przed telewizory 4,4 mln widzów. Po zmianie władzy w TVP i przejęciu rządów przez nowego prezesa Jacka Kurskiego dalszy losy "Dziewczyn ze Lwowa" stanęły pod znakiem zapytania.

Zobacz: Dziewczyny ze Lwowa - ONLINE ZA DARMO wszystkie odcinki

Teraz jednak okazuje się, że to jeszcze nie koniec "Dziewczyn ze Lwowa". Według doniesień portalu wirtualnemedia.pl 2 sezon serialu ma trafić na antenę Jedynki wiosną 2017 roku. Umowa między producentem, Studiem A, należącym do ATM Grupy, a Telewizją Polską nie została jeszcze podpisana, ale ma zostać sfinalizowana przed końcem wakacji.

"Dziewczyny ze Lwowa" opowiadają o perypetiach czterech młodych Ukrainek: Uljany (Anna Gorajska), Poliny (Magdalena Wróbel), Olyi (Katarzyna Ucherska) i Swietłany (Anna Maria Buczek), które nie widząc dla siebie perspektyw w swojej ojczyźnie, przyjeżdżają do Polski w poszukiwaniu lepszego życia. Zderzenie z polską rzeczywistością jest dalekie od ich wyobrażeń.

"Dziewczyny ze Lwowa" stały się popularne również na Ukrainie, ale tam serial był tam pokazywany pod zmienionym tytułem - "Nasze Panie w Warszawie".

Chcesz wiedzieć więcej o serialach? Polub nas na Facebooku

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze

Materiał sponsorowany