"Druga szansa" odcinek 6 - poniedziałek, 21.03.2016, o godz. 21.30 w TVN
Po aferze z narkotykami życie Moniki Boreckiej z "Drugiej szansy" powoli wraca do normy. Agentka gwiazd i producentka we współpracy z przyjaciółką Olą (Monika Mariotti) rozkręca własną agencję.
Jeśli chodzi o sprawy sercowe to już zapomniała o niewiernym narzeczonym Jakubie (Rafał Królikowski), który zdradził ją z aktorką Sarą (Magdalena Boczarska). Spora w tym zasługa Marcina, który sprawił, że Monika otworzyła się na nowe uczucie. Co prawda Marcin ma żonę Kingę (Tamara Arciuch), ale już od czterech lat nie są razem, ich małżeństwo istnieje tylko na papierze.
Przeczytaj: Druga szansa. Lidka po rozstaniu z Grzegorzem upija się w klubie
W 6 odcinku "Drugiej szansy" między Moniką a Marcinem dochodzi do intymnego zbliżenia. I to w jakich okolicznościach. Na planie muzycznego serialu, którego gwiazdą jest Sara słynna agentka i chirurg dają się ponieść wzbierającej fali pożądania.
Ich pocałunki w zabytkowym samochodzie, który jest elementem scenografii, stają się coraz bardziej namiętne. Aż wreszcie Monika i Marcin nie są w stanie dłużej zapanować nad namiętnością. W pośpiechu zrzucają z siebie ubrania i nie zważając na to, że ktoś może im przyłapać kochają się na tylnym siedzeniu auta.
Zobacz: Druga szansa. Serial z Małgorzatą Kożuchowską doczeka się 2 sezonu
Nieco wcześniej, w 6 odcinku "Drugiej szansy", do szpitala, w którym Marcin pracuje jako chirurg zostaje przywieziony mężczyzna musi mieć pilny przeszczep wątroby. Z uwagi na to, iż pacjent jest byłym narkomanem, Marcin nie chce się zgodzić na przeszczep.
Monika jest oburzona - wyrzuca Marcinowi, że taką decyzją odbiera dziecku ojca. Marcin pod wpływem Boreckiej i córki pacjenta zgadza się dać mu drugą szansę - i popiera decyzję o przeszczepie. Przychodzi na plan powiedzieć o tym Monice i właśnie wtedy uprawiają pierwszy raz seks.
Chcesz wiedzieć więcej o serialach? Odwiedź nas na Facebooku!