Druga szansa 5 sezon, odcinek 4: Aniela zniszczy Monikę Borecką [ZWIASTUN]

2018-03-25 19:30

W 4 odcinku "Drugiej szansy"5 Monika (Małgorzata Kożuchowska) zacznie podejrzewać, że to Aniela (Aleksandra Popławska) próbowała odurzyła ją narkotykami na służbowej imprezie. Czy to przez zazdrosną rywalkę Borecka padła ofiarą gwałciciela? A może Aniela chciała ją tylko ośmieszyć przed szefostwem wydawnictwa? Sprawdźcie, co wydarzy się dalej w serialu "Druga szansa"5.

"Druga szansa" 5 sezon odcinek 4 - poniedziałek, 26.03.2018, o godz. 21.30 w TVN

W "Drugiej szansie"5 Monika zajęła fotel naczelnej pisma "Sobą być", ale na posadę liczyła Aniela. Doświadczona i pracowita dziennikarka miała nadzieję na awans - teraz się mści?

W 4 odcinku "Drugiej szansy"5 Monika zacznie powoli przypominać sobie wydarzenia z tragicznej nocy, ale nie będzie mogła przypomnieć sobie najważniejszego - twarzy gwałciciela. Borecka będzie próbowała delikatnie wypytać współpracowników, czy feralnej nocy wydarzyło się coś niepokojącego.

-Wszyscy widzieli jak szalałaś na parkiecie - powie Aniela. 
-A może widziałaś z kim wychodziłam z sali? - zapyta na osobności Monika. 
-Dlaczego mnie o to pytasz? - zdziwi się dziennikarka.

Monika nadal będzie próbowała coś sobie przypomnieć, a Piotr (Michał Żurawski) będzie prowadzić własne śledztwo. Zwiastun 4 odcinka "Drugiej szansy"5 nie pozostawia wątpliwości. Bardzo możliwe, że to zazdrosna Aneta chciała pozbyć się rywalki w ten sposób.

-Ty wsypałaś mi narkotyk do dinka! - krzyknie Monika gdy sprawa zrobi się jasna.

Zobacz ZWIASTUN serialu "Druga szansa"5 odc. 4>>>

Sprawdź: Druga szansa 5 sezon, odcinek 4: Monika przypomni sobie kto ją zgwałcił?

Przeczytaj: Druga szansa 5 sezon. Nowi bohaterowie. Kto jest kim?

Zobacz: Druga szansa - odcinki online za darmo

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze