Radykalna zmiana gwiazdy Na Wspólnej. Grażyna Wolszczak już tak nie wygląda! Została blondynką - ZDJĘCIA

i

Autor: TVN Radykalna zmiana gwiazdy Na Wspólnej. Grażyna Wolszczak już tak nie wygląda! Została blondynką - ZDJĘCIA

Radykalna zmiana gwiazdy Na Wspólnej. Grażyna Wolszczak już tak nie wygląda! Została blondynką - ZDJĘCIA

2021-06-10 11:33

Grażyna Wolszczak, znana jako Basia z "Na Wspólnej" pokazała na Instagramie efekty spektakularnej metamorfozy! Aktorka z "Na Wspólnej" przeszła totalną przemianę i nie wygląda już jak Basia Brzozowska, którą widzowie mogą oglądać na ekranie. Teraz została blondynką! Włosy Wolszczak zyskały zupełnie inny kolor, a ona sama promienie świeżością i naturalnością. Radykalna zmiana wyglądu gwiazdy "Na Wspólnej" ma związek z jej rolą w serialu. Basia po tragedii jakiej ostatnio doświadczyła zdecyduje się na sporą rewolucję. W małżeństwie Basi i Smolnego (Łukasz Konopka) też się będzie działo.

Czy Basia z "Na Wspólnej" też przejdzie metamorfozę jak Grażyna Wolszczak?

Totalnie odmieniona Basia z "Na Wspólnej", czyli Grażyna Wolszczak to rzadki widok w serialu. Od lat bohaterka ma ciemne włosy, a jedynym szaleństwem w jej fryzurze było skrócenie ich długości i postawienie na grzywkę. Wygląda jednak na to, że Wolszczak dostała zgodę na produkcji "Na Wspólnej". Obecnie w wątku Basi tyle się dzieje, a jej romans sprzed lat ze szwagrem wywrócił życie całej rodziny do góry nogami, więc metamorfoza Brzozowskiej musi mieć z tym jakiś związek. Aktorka na Instagramie pochwaliła się nowym kolorem włosów, bo została blondynką! To może oznaczać tylko - zupełnie nowa Basia pojawi się w kolejnych odcinkach "Na Wspólnej" późną jesienią.

Nie przegap: Nowa Kinga w Na Wspólnej?! Michał sprowadzi do domu kobietę, która ukradnie tożsamość Kingi - ZDJĘCIA

Wolszczak jako blondynka nie była jeszcze na planie "Na Wspólnej", ale na swoim profilu ujawniła, że rozpoczęła zdjęcia do innego serialu, w której jej bohaterka przeżywa ostatnio same dramatu. Chodzi oczywiście o "Pierwszą miłość" i postać Grażyny Weksler, która wdała się w romans z mężem Marysi (Aneta Zając), Michałem (Wojciech Błach). Dopiero w nowym sezonie "Pierwszej miłości" po wakacjach 2021 okaże się czy Marysia wybaczy Michałowi zdradę i da mu drugą szansę. Ale znając Grażynę nie podda się tak łatwo.

Z kolei Basia z "Na Wspólnej" dopiero co przeżywała koszmar kiedy wojnę wypowiedziała jej Iza Brzozowska (Anna Korcz). Po 18-stu latach przyznała się bowiem przyjaciółce, że spała z jej mężem Wiktorem, a Kuba (Kacper Łukasiewicz) jest jego synem! Iza urządziła Basi prawdziwe piekło. Pobiła ją i nazwała "suk..", która sypia z cudzymi mężami. Ten konflikt Brzozowskich w "Na Wspólnej" na pewno będzie miał ciąg dalszy.

Na Wspólnej ZWIASTUN na czerwiec. Ślub Michała i Igi przerwany przez Tadeusiaka! Anastazja przyzna się do romansu z księdzem. Iza pobije Basię

Sprawdź też: Ula z M jak miłość pokazała jak mieszka! Uwagę w mieszkaniu Igi Krefft zwracają bajeczne meble - ZDJĘCIA

Wolszczak po metamorfozie z blond włosami w "Na Wspólnej" pojawi się dopiero najwcześniej w nowych odcinkach późną jesienią. Dlatego jeszcze nie wiadomo z jakiego powodu Basia przejdzie tak radykalną przemianę. Na pewno w jej małżeństwie ze Smolnym nie zabraknie emocji, a widzowie "Na Wspólnej" będą zaskoczeni tym, co zobaczą. Traumatyczna przeszłość Smolnego odbije się na Basi!

- Wprawdzie Basia jest już przyzwyczajona do jego najróżniejszych wybryków i ekscesów, ale tym razem ich związek zostanie naprawdę poddany ciężkiej próbie. W życiu Krzysztofa pojawi się dawno niewidziany znajomy oraz kobieta, która skomplikuje jego relacje z najbliższymi - ujawnił Łukasz Konopka w wywiadzie dla magazynu "Tele Tydzień.

Najnowsze

Materiał sponsorowany