Pierwsza miłość po wakacjach 2021: Tajny spisek Marysi i Grażyny. Rywalki połączą siły? Wyciekło nagranie - WIDEO

i

Autor: Instagram Pierwsza miłość po wakacjach 2021: Tajny spisek Marysi i Grażyny. Rywalki połączą siły? Wyciekło nagranie - WIDEO

Pierwsza miłość po wakacjach 2021: Tajny spisek Marysi i Grażyny. Rywalki połączą siły? Wyciekło nagranie - WIDEO

2021-06-11 8:38

W "Pierwsza miłość" po wakacjach 2021 Marysia (Aneta Zając) nie będzie już tą samą osobą. Trudno przejść obojętnie obok zdrady, która spotkała ją ze strony Michała (Wojciech Błach). Domański w "Pierwsza miłość" był na tyle bezczelny, że spotykał się na seks schadzki ze straszą od siebie Grażyną (Grażyna Wolszczak), która została szefową żony. Na szczęście nic nie dzieje się przypadkiem, a na oficjalnym profilu "Pierwsza miłość" powiło się nagranie, które udowadnia konspirację Marysi i Grażyny. Tajny plan będzie obejmował zniszczenie zdrajcy Michała?

Tajna konspiracja Marysi i Grażyny z "Pierwsza miłość"

W "Pierwsza miłość" po wakacjach 2021 szykuje się konspiracja Marysi i Grażyny? Wszystko na to wskazuje, bo obie kobiety pojawiły się na nagraniu z kulis kręcenia serialu. Nie byłoby to dziwne, bo obie panie zostały oszukane przez Michała. Domańska była przekonana o autentyczności męża i jego prawdomówności. Do tego stopnia, że kiedy bliscy w poprzednich odcinkach "Pierwsza miłość" chcieli uświadomić ją, że jest zdradzana, ona im nie wierzyła!

Marysia w "Pierwsza miłość" po wakacjach 2021 nie będzie wiedziała czy wybaczyć Michałowi. Zdradzał ją z Grażyną, która również myślała, że jest dla niego ważna. Obie kobiety wyszły zatem na głupie, a sytuacji nie poprawił fakt, że Wekslerowa to szefowa Marysi.

Przeczytaj: Gwiazdy M jak miłość są razem w prawdziwym życiu?! Karina Woźniak i Iwo Wiciński zaskoczyli wszystkich

Pierwsza miłość po wakacjach 2021: Tajny spisek Marysi i Grażyny. Rywalki połączą siły? Wyciekło nagranie

Na oficjalnym profilu serialu „Pierwsza miłość” pojawiło się nagranie, na którym Aneta Zając i Grażyna Wolszczak pozują razem na planie. Świadczy to o tym, że na pewno będą miały wspólne sceny w „Pierwsza miłość” po wakacjach 2021. Obie kobiety zrobiły sobie małe żarty i odniosły się do sytuacji swoich bohaterek z serialu.

- Teoretycznie się bardzo nie lubimy - zaczęła Wolszczak pokazując siebie i Anetę Zając. - Bardzo, bardzo - dodaje Aneta. - Tak, dwie kobiety, jeden mężczyzna, a powiedz teoretycznie? Próbuję wymusić, że mnie lubi - zażartowała Grażyna - Bardzo lubię - podsumowała Zając i wysłała jej całuski.

Może skoro aktorki się lubią, ich serialowe postaci też zaczną?

Przeczytaj: M jak miłość: Iga Krefft w fatalnym stanie! Ujawniła co się dzieje z jej zdrowiem - ZDJĘCIA

Jak widać, gwiazdy „Pierwsza miłość” świetnie czują się w swoim towarzystwie. Nie kryją wzajemnej sympatii, chociaż póki co trudno mówić, żeby serialowa Marysia i Grażyna pałały do siebie wielką przyjaźnią. Skoro obie kobiety pracują jednak na planie, może to oznaczać ich konspirację i połączenie siły w związku z sytuacją z Michałem. Nic tak nie działa jak pomysły i żądza zemsty dwóch zranionych kobiet. Jak potoczy się ta sytuacja? Dowiemy się z nadchodzących odcinków „Pierwsza miłość”.

Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze