Na Wspólnej po wakacjach 2020. Botoks zniszczy Ewie życie. Odkryje zabójczy przekręt szefowej Doroty

2020-08-04 14:32 Ag
Na Wspólnej po wakacjach 2020. Botoks zniszczy Ewie życie. Odkryje zabójczy przekręt szefowej Doroty
Autor: TVN Na Wspólnej po wakacjach 2020. Botoks zniszczy Ewie życie. Odkryje zabójczy przekręt szefowej Doroty

Ewa (Ewa Gawryluk) z "Na Wspólnej" przekona się na własnej skórze czym się kończą zabiegi z botoksu wstrzykiwane w klinice medycyny estetycznej jej nowej szefowej Doroty (Olga Bończyk). W 3084 odcinku "Na Wspólnej" po wakacjach 2020 z przerażeniem odkryje, że mogła zabić pacjenta, bo Dorota robi przekręty z preparatami w klinice. Znajdzie dowód na to, że nie wszystkie środki są oznakowane, a to oznacza, że zagrażają życiu pacjentów. To będzie jednak dopiero początek koszmaru Ewy w nowym sezonie "Na Wspólnej".

"Na Wspólnej" po wakacjach 2020 nowe odcinki od września w TVN

Los nie będzie oszczędzał Ewy Hoffer z "Na Wspólnej", która cudem przeżyła próbę samobójczą, ledwo wyrwała z depresji po wypadku, który spowodowała, a ostatnio drżała ze strachu o życie męża Arka Ostrowskiego (Marek Kalita).

W nowym sezonie "Na Wspólnej" po wakacjach 2020 zmartwień przysporzy jej praca w klinice medycyny estetycznej Doroty i sprawa pacjenta, którego Ewa mogła zabić z winy swojej szefowej! Dosłownie w ostatniej chwili Ostrowski ocalił mężczyznę przed śmiercią, ale na tym nie koniec... Już w 3084 odcinku "Na Wspólnej" Arek przekaże Ewie złe wieści ze szpitala - pacjent, któremu robiła zabieg medycyny estetycznej zapadnie na sepsę, która doprowadzi go do zapaści.

Patrz też: Na Wspólnej po wakacjach 2020. Ewa trafi do więzienia przez Dorotę! Tragiczny finał zabiegu w klinice oszustki

Ewa aż zblednie kiedy w 3084 odcinku "Na Wspólnej" usłyszy od męża, że to ona zrobiła tragiczny w skutkach zabieg, choć wcale nie miała do tego uprawnień. Ale prawda będzie też taka. że do sepsy u mężczyzny doprowadzi środek, który wstrzyknęła mu na polecenie Doroty. Botoks okaże się zabójczym preparatem. Ale nie tylko on!

Na Wspólnej po wakacjach 2020 ZWIASTUN. Renata przed śmiercią powie Sławkowi o dziecku

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

Nie przegap: Na Wspólnej po wakacjach 2020. Renata przed śmiercią powie Sławkowi o dziecku - ZWIASTUN

Mimo, że w 3084 odcinku "Na Wspólnej" po wakacjach 2020 Dorota wszystkiego się wyprze i spróbuje wmówić Ewie, że nie z ich winy doszło do tragedii, Hofferowa nie da sobie zamydlić oczu. Wręcz przeciwnie! Postanowi przeprowadzić małe śledztwo w klinice Doroty. Z przerażeniem odkryje, że szefowa sprowadza do kliniki jakieś podejrzane, nieoznakowane preparaty, które potem wstrzykują pacjentom.

Na Wspólnej, odc. 3079. Ewa (Ewa Gawryluk), Dorota (Olga Bończyk), pacjent
Autor: X-NEWS Na Wspólnej, odc. 3079. Ewa (Ewa Gawryluk), Dorota (Olga Bończyk), pacjent
Na Wspólnej, odc. 3079. Ewa (Ewa Gawryluk), Dorota (Olga Bończyk), pacjent
Autor: X-NEWS Na Wspólnej, odc. 3079. Ewa (Ewa Gawryluk), Dorota (Olga Bończyk), pacjent
Na Wspólnej, odc. 3066. Dorota (Olga Bończyk), Ewa (Ewa Gawryluk)
Autor: X-NEWS Na Wspólnej, odc. 3066. Dorota (Olga Bończyk), Ewa (Ewa Gawryluk)
Najnowsze