Na Wspólnej

Na Wspólnej, odcinek 3860: Baliszewski zniszczy ślub Ady i Daniela?! Nie zaakceptuje wybranka córki - ZDJĘCIA

2024-07-10 14:01

W 3860 odcinku "Na Wspólnej" Basia (Grażyna Wolszczak) i Krzysztof (Łukasz Konopka) zaproszą do siebie Adriana (Piotr Jankowski), aby omówić szczegóły ślubu Ady (Nikola Czarniecka) i Daniela (Michał Tomala). Oczywiście, Baliszewski przyjmie zaproszenie, choć w przeciwieństwie do Smolnych, nie będzie skakał z radości z powodu radosnej nowiny. A to dlatego, że w 3860 odcinku "Na Wspólnej" wciąż nie będzie w stanie zaakceptować wybranka swojej córki, przez co ich spotkanie nie skończy się dobrze! A zatem czy w ogóle dojdzie do ślubu? Koniecznie poznaj szczegóły i zobacz to w naszej GALERII ZDJĘĆ!

"Na Wspólnej" odcinek 3860 - poniedziałek, 29.07.2024, o godz. 20.10 w TVN

W 3860 odcinku "Na Wspólnej" Smolni zaproszą do siebie Baliszewskiego, aby omówić z nim szczegóły ślubu Ady i Daniela. I choć Adrian przyjmie ich zaproszenie, to jednak Krzysztof będzie pełen obaw, gdyż doskonale będzie wiedział, że nie przepada on za synem Basi i z tego względu może im robić problemy. I wcale się nie pomyśli, gdyż Baliszewski, w przeciwieństwie do Smolnych, nie będzie skakał ze szczęścia z powodu radosnej nowiny. Co prawda, w 3860 odcinku "Na Wspólnej" Adrian zjawi się u Basi i Krzysztofa, ale nie będzie to miłe spotkanie ani dla Smolnych, ani dla przyszłych państwa młodych!

W 3860 odcinku "Na Wspólnej" Adrian zjawi się u Basi i Krzysztofa jeszcze przed przyjściem narzeczonych. Ale już wtedy atmosfera nie będzie zbyt przyjazna, a cała trójka będzie miała skwaszone miny. I niestety nie poprawi się to po przyjściu Ady i Daniela. A wręcz przeciwnie, gdyż będzie tylko gorzej, mimo iż Brzozowski będzie robił wszystko, aby wkupić się w łaski przyszłego teścia. Jednak z marnym skutkiem, gdyż w trakcie "rodzinnego" obiadu w 3860 odcinku "Na Wspólnej" atmosfera zgęstnieje jeszcze bardziej. Aż w końcu Ada nie wytrzyma tego napięcia i wyjdzie, a w ślad za nią pobiegnie i Daniel! Czy ich ślub zostanie zagrożony?

W 3860 odcinku "Na Wspólnej" Danielowi uda się zatrzymać ukochaną, która kompletnie załamie się zachowaniem ojca. Tym bardziej, że będzie on robił problemy, choć sam będzie miał sporo za uszami względem Basi, która nie dość, że wybaczyła mu, iż w przeszłości próbował ją zgwałcić, to jeszcze zaakceptowała związek swojego syna z jego córką. Ale dla Brzozowskiego nie będzie ono miało żadnego znaczenia, gdyż będzie mu zależeć wyłącznie na Adzie i ich historii, a nie humorkach Adriana. W 3860 odcinku "Na Wspólnej" narzeczeni padną sobie w objęcia, a zatem można przypuszczać, że ich plany nie ulegną zmianie i młodzi i tak się pobiorą nawet na przekór Baliszewskiemu, którego jeszcze będzie próbował zmiękczyć Smolny! Ale z jakim skutkiem? Przekonamy się już niebawem!

Na Wspólnej. Kasia zginie? Dziewczyna Leona rzuci się na nią z nożem! Czerski aresztowany
Listen on Spreaker.
Najnowsze