Na Wspólnej

Na Wspólnej, odcinek 3669: Igor spróbuje ratować małżeństwo z Elżbietą. Będzie miał ją w garści, ale jeden telefon Judyty zniszczy wszystko - ZDJĘCIA

2023-07-13 9:18

Igor (Jakub Wesołowski) w 3669 odcinku "Na Wspólnej" przygotuje dla Elżbiety (Paulina Chapko) niespodziankę, by więcej nie podejrzewała go o romanse i nieuczciwe zagrania. Uśpi jej czujność przy przygotowaniach do romantycznej niespodzianki i nawet pokusi się o miłosne wyznania. Nowak pogubił się w śledztwie w sprawie działań w klubie Judyty (Anna Dereszowska) i wie dobrze, że sprawy wymknęły się spod kontroli. To właśnie jeden telefon od Bradeckiej w 3699 odcinku "Na Wspólnej" zniszczy cały plan Igora.

"Na Wspólnej" odcinek 3669 - środa, 2.08.2023, o godz. 20.15 w TVN

Igor postanowi wyprostować relacje z zazdrosną Elżbietą. Kobieta nie będzie w stanie oprzeć się wrażeniu, że przez Judytę może stracić wszystko. Dziennikarz bardzo zaangażował się w śledztwo w sprawie zajść w klubie walki Bradeckiej i pozwolił sobie na zbliżenia z właścicielką. Żadne ostrzeżenia względem dziwnej sytuacji i podejrzanego zachowywania się Judyty na niego nie podziałały. Zauważy jednak, że musi ratować małżeństwo, bo Elżbieta znajdzie się na skraju załamania. W 3669 odcinku "Na Wspólnej" Igor postanowi przygotować dla żony piękny wieczór, romantyczną kolację, którą mieliby zjeść we dwoje. Pokusi się także o romantyczne zapewnienia i nagada Elżbiecie, że tylko ona się dla niego liczy, nie ma nikogo więcej i tylko z nią chce spędzać życie. Szkoda tylko, że sytuacja szybko zmieni bieg, a niespodzianka się nie uda!

Jeden telefon od Judyty zniszczy wspólny wieczór Elżbiety i Igora. Znów do niej poleci!

Nowak w 3669 odcinku "Na Wspólnej" odbierze telefon od spanikowanej Judyty. Bradecka będzie roztrzęsiona i wystraszona. Poprosi dziennikarza o natychmiastowy przyjazd do siedziby klubu, bo zrobi się niebezpiecznie! Bradecka oznajmi, że Oskar (Maciej Kosiacki), starszy brat zmarłego Bartka Jaworskiego, szaleje i staje się nieobliczalny. Nowak w 3669 odcinku "Na Wspólnej" zrezygnuje ze wspólnego wieczoru z żoną i pojedzie do Judyty. Bradecka znów dopnie swego i namówi Nowaka do kolejnej pomocy. Nie przyjmie do wiadomości, że dziennikarz nie chce odchodzić od żony, a to, co ich połączyło, tak naprawdę niewiele dla niego znaczy. Cwana Bradecka jeszcze nie skończyła polować na przystojnego Igora. Nie popuści puki jej manipulacje i dziwna gierka nie okażą się skuteczne. 

Na Wspólnej, odcinki 3643-3646 ZWIASTUN. Judyta przechytrzy Igora. Agnieszka zacznie podejrzewać Hebla o zdradę
Listen on Spreaker.
Najnowsze

Materiał sponsorowany