Na Wspólnej

Na Wspólnej, odcinek 3663: Kamila dobije widok Anny Kolendy w ciąży w dramatycznych okolicznościach! Zapyta kochankę o płeć dziecka - ZDJĘCIA

2023-07-17 20:00

W 3663 odcinku "Na Wspólnej" Kamil (Kazimierz Mazur) zacznie podejrzewać, że to on jest ojcem dziecka Anny Kolendy (Katarzyna Wajda)! Los znów połączy byłych kochanków, gdy dojdzie do kolejnej tragedii w życiu ciężarnej eks Hoffera. Do szpitala trafi matka Anny, Teresa Boska (Sylwia Wysocka), u której dojdzie do rozległego zawału. To Kamil, jako ordynator kardiologii w 3663 odcinku "Na Wspólnej" uratuje Teresę przed śmiercią. Wdzięczna mu za to Kolenda nie zdoła uniknąć rozmowy na temat ciąży. Nadal będzie zaprzeczała, że to Kamil jest ojcem. Nagle Hoffer zapyta o płeć dziecka. Widok ciąży Anny całkowicie go rozbije.

"Na Wspólnej" odcinek 3663 - poniedziałek, 24.07.2023, o godz. 20.15 w TVN

Kłamstwo Anny Kolendy o ciąży i ojcu dziecka w 3663 odcinku "Na Wspólnej" wyjdzie na jaw? Najpierw zszokowany Kamil przyjmie na oddział kardiologii w szpitalu matkę swojej byłej kochanki, która dostanie zawału serca i której życie będzie w jego rękach, a potem stanie oko w oko z Kolendą, żeby zapytać ją o dziecko! Mimo, że Hoffer nadal będzie przekonany, że Anna zaszła w ciążę z innym mężczyzną, podczas spotkania z nią poczuje jakby Kolenda chciała coś przed nim ukryć, unikała rozmowy nie tylko o ciąży, ale i zbliżającym się porodzie.

W dramatycznych okolicznościach Anna w 3663 odcinku "Na Wspólnej" będzie robiła dobrą minę do złej gry. Z jednej strony podziękuje Kamilowi, który uratuje Teresę przed śmiercią, ale z drugiej będzie desperacko próbowała wymigać się od odpowiedzi na jego pytania, żeby nie odkrył, że to on jest ojcem dziecka, które urodzi za kilka tygodni. Dlatego nie wejdzie nawet do szpitala, będzie czekała samotnie na wynik operacji Teresy na zewnątrz.

Także dla Kamila w 3663 odcinku "Na Wspólnej" to będzie trudna rozmowa, bo od odejścia Kolendy ze szpitala nie miał przecież z nią kontaktu. Niespodziewanie Hoffer zacznie wypytywać Annę o płeć dziecka, ona jednak zręcznie wykręci się od wyjawienia czy urodzi dziewczynkę czy chłopca. W tym momencie Kamil zacznie podejrzewa, że skoro Anna nie chce mu nic powiedzieć, to może być ojcem nienarodzonego malucha. Dobije go widok ciężarnej Anny i fakt, że Kolenda trzyma go na taki dystans.

Na Wspólnej, odcinki 3659-3662 ZWIASTUN. Tragiczny finał nocy Darii i Tadeusza. Szokująca propozycja Czerskiego wobec Kasi
Najnowsze

Materiał sponsorowany