Na Wspólnej

Na Wspólnej, odcinek 3653: Koszmar Szulców! Mania wyląduje na ostrym dyżurze

2023-06-19 14:17

W 3653 odcinku "Na Wspólnej" Mania (Zuzanna Kaszuba) będzie czuła się fatalnie. Córka Żanety (Anna Guzik) i Wojtka (Wojciech Błach) będzie miała wysoką gorączkę, ale odmówi pójścia z babcią do lekarza. Jednak Helena (Małgorzata Peczyńska) w 3653 odcinku "Na Wspólnej" tak łatwo nie odpuści i w końcu dowie się, co dolega wnuczce! Przerażona Kopciowa natychmiast zaalarmuje córkę, a Mania wyląduje na ostrym dyżurze! Lekarze stoczą walkę o życie Szulcównej, ale to nie będzie jedyne zmartwienie Żanety! Koniecznie poznajcie szczegóły!

"Na Wspólnej" odcinek 3653 - środa, 5.07.2023, o godz. 20.15 w TVN

W 3653 odcinku "Na Wspólnej" Mania zacznie odczuwać poważne skutki swojej głupiej i nieprzemyślanej decyzji. Zdradzamy, że córka Żanety i Wojtka zdecyduje się zrobić sobie tatuaż, ale oczywiście jej matka się na to nie zgodzi, nie mówiąc już o ojcu! Mimo tego Szulcówna nie posłucha rodziców i postawi na swoim tym bardziej, że Szulcowie będą mieli większy problem! Wszystko przez to, że Mania zjawi się u matki w najważniejszym momencie, gdy będzie zamieszczać odświeżone zdjęcia na stronę senatora Damiana Cieślika (Waldemar Błaszczyk). A pomysł córki w 3648 odcinku "Na Wspólnej" tak wytrąci ją z równowagi, że przez przypadek zamieści nie tą fotografię, co powinna, w efekcie czego cały świat będzie mógł podziwiać intymne ujęcie Wojtka!

W 3649 odcinku "Na Wspólnej" Żaneta będzie zajęta usuwaniem skutków swojej wpadki, ale niestety na marne, gdyż ani portale plotkarskie, ani dziennikarze nie odpuszczą. A o swoim intymnym zdjęciu szybko dowie się również sam Wojtek i wcale nie będzie z tego faktu zadowolony w przeciwieństwie do Mani, która postanowi wykorzystać nieuwagę rodziców i zignoruje ich zakaz. Szulcówna zrobi sobie tatuaż tyle tylko, że w nielegalnym domowym studio, gdzie nie będą zachowane standardy higieniczne, co Mania zacznie boleśnie odczuwać w 3653 odcinku "Na Wspólnej", gdy pojawi się u niej wysoka temperatura!

W 3653 odcinku "Na Wspólnej" Mania będzie czuła się koszmarnie, ale oczywiście nie zgodzi się pójść z babcią do lekarza. Jednak Helena tak łatwo nie da się zbyć i w końcu wyciągnie z wnuczki, iż zrobiła sobie tatuaż, ale coś poszło nie tak. Wówczas przerażona Kopciówna natychmiast zaalarmuje Żanetę,na którą Wojtek wciąż będzie złościł się za wpadkę z jego intymnym zdjęciem, ale w tym momencie nie będzie to miało żadnego znaczenia. Po telefonie Heleny w 3653 odcinku "Na Wspólnej" Szulcowa od razu zabierze córkę do szpitala. Mania wyląduje na ostrym dyżurze, a lekarze stoczą dramatyczną walkę o jej życie! Czy uda się uratować córkę Żanety i Wojtka, która narazi się przez własną głupotę? Tego dowiemy się już niebawem!

Na Wspólnej ZWIASTUN na czerwiec. Romans Igi i Tadeusiaka. Intryga Hebla i Niuńka. Powrót Anety do życia Kasi i Darka
Najnowsze