Na Wspólnej

Na Wspólnej, odcinek 3632: Makabryczne odkrycie Marii! Tragiczny finał podstępu z Heleną - ZDJĘCIA

2023-05-17 8:57

W 3632 odcinku "Na Wspólnej" Maria (Bożena Dykiel) utwierdzi się w swoich najczarniejszych podejrzeniach, że sąsiad jej przyjaciółki Bożenki (Ewa Florczak) się nad nią znęca. Ziębowa już po pierwszym spotkaniu z mężczyzną (Przemysław Redkowski) nabierze obaw i wspólnie z Heleną (Małgorzata Peczyńska) obmyślą plan, który obnaży zwyrodnialca! W 3632 odcinku "Na Wspólnej" wyjdzie na jaw, że sąsiad Bożenki to bezwzględny tyran, a seniorki zdobędą na to niezbite dowody! Maria natychmiast zawiadomi o swoim odkryciu Sławka (Mariusz Słupiński), dzięki czemu horror jej przyjaciółki wreszcie się skończy! Koniecznie poznajcie szczegóły i zobaczcie to w naszej GALERII ZDJĘĆ!

"Na Wspólnej" odcinek 3632 - wtorek, 30.05.2023, o godz. 20.15 w TVN

W 3632 odcinku "Na Wspólnej" Maria rozwiąże kryminalną zagadkę i uwolni swoją przyjaciółkę z łap tyrana! Zdradzamy, że Ziębowa zacznie wspominać dawną przyjaciółkę, której nie widziała już od dłuższego czasu. Maria postanowi odnowić swój kontakt z Bożenką, ale nie będzie mogła się do niej dodzwonić. Na szczęście, żonie Włodka (Mieczysław Hryniewicz) uda się zdobyć adres przyjaciółki, ale również i tam odbije się od ściany. Ziębowej nie uda się spotkać z Bożenką, a jedynie z "życzliwym" sąsiadem, który poinformuje ją, że kobieta przeszła operację i nie życzy sobie gości, ale nie jest sama, gdyż on jej pomaga. Ich pogawędka w 3628 odcinku "Na Wspólnej" od razu wzbudzi u Marii poważne wątpliwości, z których tuż po powrocie zwierzy się Włodkowi!

Jednak w 3629 odcinku "Na Wspólnej" rozmowa z mężem wcale nie uspokoi Marii, która postanowi złożyć zawiadomienie na policji. Dzielnicowy zainteresuje się sprawą starszej kobiety i zdecyduje się złożyć jej wizytę. Policjantowi uda się wejść do mieszkania schorowanej staruszki, gdyż do środka wpuści go wspomniany sąsiad. Mężczyzna pokaże funkcjonariuszowi specjalny dokument, w świetle którego ma on zajmować się kobietą, w zamian za lokum. W 3629 odcinku "Na Wspólnej" dzielnicowy nie zauważy nic niepokojącego w zachowaniu sąsiada Bożenki, ale Ziębowa będzie miała swoje przeczucie, o którym tym razem powie Helenie, a Kopciowa nie przejdzie obok tego obojętnie i obmyśli cwany plan!

W 3631 odcinku "Na Wspólnej" Ziębowa pożyczy od Franka (Nathan Czyżewski) szpiegowski gadżet - długopis wyposażony w kamerkę, a następnie przekaże go Kopciowej. Z kolei Helena odda go w ręce listonosza Sokoła (Wiesław Cichy) i wspólnie z Marią wyśle go do mieszkania Bożenki z fikcyjnym przekazem pieniężnym. Oczywiście, sąsiad otworzy drzwi i pokaże listonoszowi umowę z Nierzwicką, na mocy której spróbuje przejąć jej gotówkę, ale Sokół uprze się, że musi dostarczyć przesyłkę na ręce samej zainteresowanej. Wówczas sąsiad już nie będzie miał innego wyboru i wpuści ukochanego Heleny do środka, który pod nieuwagę mężczyzny zostawi na stole szpiegowski długopis, który na bieżąco zacznie wysyłać obraz do komputera Ziębów.

I tak w 3632 odcinku "Na Wspólnej" Maria zdobędzie niezbite dowody na to, że sąsiad Bożenki się nad nią znęca, gdyż kamerka zarejestruje, jak mężczyzna szarpie jej przyjaciółką i na siłę podaje jej do połknięcia leki! Przerażona Ziebowa natychmiast zaalarmuje o wszystkim Sławka, którego ludzie zjawią się na miejscu i aresztują tyrana! A Nierzwicka w końcu odetchnie z ulgą, gdyż jej horror właśnie się skończy, a to wszystko dzięki Marii!

Na Wspólnej ZWIASTUN na kwiecień. Walka Michała i Tadeusiaka o Igę. Kamil zakocha się w terapeutce Jagnie
Listen on Spreaker.
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze