Na Wspólnej

Na Wspólnej, odcinek 3595: Syn Beaty i Pawła umrze?! Chemioterapia nie przyniesie żadnych efektów

2023-03-06 16:03

W 3595 odcinku "Na Wspólnej" stan chorego na białaczkę Gucia (Julian Studziński) pogorszy się, a chemioterapia w niczym nie pomoże. Lekarz poinformuje Beatę (Katarzyna Ptasińska) i Pawła (Grzegorz Kwiecień), że ostatnim ratunkiem dla ich śmiertelnie chorego synka jest szybki przeszczep szpiku, ale wówczas znów pojawią się schody. Wszystko przez to, że w 3595 odcinku "Na Wspólnej" Małgorzata Maślinkowska (Anna Rokita), matka pierwszego syna Beaty, nie zgodzi się, aby chłopiec został dawcą dla Gucia! Czy syn Wójcików umrze? Koniecznie poznajcie szczegóły!

"Na Wspólnej" odcinek 3595 - czwartek, 23.03.2023, o godz. 20.15 w TVN

W 3595 odcinku "Na Wspólnej" leczenie Gucia nie przyniesie żadnych rezultatów. Organizm syna Beaty i Pawła nie zareaguje na chemioterapię, przez co jego stan się pogorszy i już jednym ratunkiem okaże się przeszczep szpiku, który tak bardzo poróżnił Wójcików! Wszystko przez to, że Beata i Paweł poddali się badaniom, które nie dość, że wykluczyły ich jako dawców dla synka, to jeszcze ujawniły niezgodność grupy krwi Gucia i Pawła, przez co kłamstwo Beaty wyszło na jaw! Wówczas Wójcik w końcu dowiedział się, że biologicznym ojcem chłopca jest Emil (Piotr Ligenza) i nie mógł darować oszustwa żonie i bratu! Paweł spakował swoje rzeczy, wyprowadził się z domu i przestał interesować się Guciem, jednak w 3590 odcinku "Na Wspólnej" Wójcik, po wstrząśnięciu przez Marię, wróci do szpitala!

Niestety, w 3595 odcinku "Na Wspólnej" lekarz nie będzie miał dla rodziców dobrych wieści, gdyż stwierdzi, że jedynie przeszczep szpiku jest w stanie uratować życie Gucia. Diagnoza pediatry kompletnie załamie Beatę, gdyż zda sobie sprawę, że znalezienie dawcy będzie graniczyło z cudem. Tym bardziej, że Maślinkowscy, rodzicie jej pierwszego syna, którego sprzedała im za pieniądze początkowo nie zgodzą się, aby chłopiec był dawcą dla Gucia! Co prawda, Małgorzata porozmawia o tym pomyśle z Krystianem, ale ten kategorycznie się na to nie zgodzi i osobiście poinformuje o tym Beatę. Oczywiście, Małgorzata wstawi się za mężem i w 3595 odcinku "Na Wspólnej" nie będzie chciała nawet słyszeć o pobraniu szpiku od jej syna!

Jeszcze w 3595 odcinku "Na Wspólnej" Emil postanowi wziąć sprawy w swoje ręce i sam spotka się z Małgorzatą, której zaoferuje pieniądze i zacznie błagać, aby nie odbierała Wójcikom ostatniej nadziei. W tym samym czasie Paweł złoży wizytę Krystianowi i zacznie błagać go o ratunek dla syna. Czy w 3595 odcinku "Na Wspólnej" Wójcikom uda się porozumieć z Maślinkowskimi, którzy będą dla nich ostatnią deską ratunku? Czy pierwszy syn Beaty zostanie dawcą dla śmiertelnie chorego Gucia? Tego dowiemy się już niebawem!

Na Wspólnej ZWIASTUN na luty. Anna Kolenda odejdzie od Kamila. Paweł dowie się, że nie jest ojcem Gucia
Najnowsze