Na Wspólnej

Na Wspólnej, odcinek 3549: Marta zdradzi Mikołaja z operatorem Fabianem! Zrobi to na oczach męża – ZDJĘCIA

2022-12-29 20:18

W 3549 odcinku "Na Wspólnej" (emisja w czwartek 29.12.2022 o 20.15 w TVN) Marta (Joanna Jabłczyńska) w końcu ulegnie Fabianowi (Jacek Knap), który od samego początku wywarł na niej ogromne wrażenie. Operator zaimponował dziennikarce, gdy stanął w jej obronie, a z dnia na dzień, gdy zaczął otwierać się przed nią jeszcze bardziej, kompletnie zawrócił jej w głowie. W 3549 odcinku "Na Wspólnej" Marta w końcu da się ponieść namiętności i zdradzi Mikołaja (Krzysztof Wieszczek) z Fabianem na redakcyjnej imprezie. Nie będzie jej przeszkadzać nawet obecność męża, który będzie świadkiem ich zbliżenia! Zobaczcie to koniecznie w naszej GALERII ZDJĘĆ!

"Na Wspólnej" odcinek 3549 - czwartek, 29.12.2022, o godz. 20.15 w TVN

W 3549 odcinku "Na Wspólnej" wydarzy się to, co zapowiadało się już dawno i dojdzie do zdrady Marty z Fabianem! Przystojny operator od razu wpadł Leśniewskiej w oko, a wspólna praca przy autorskim programie Marty jeszcze bardziej ich do siebie zbliżyła. Punktem kulminacyjnym w ich relacji okazała się bohaterska postawa Fabiana, który nie pozwolił obrażać Marty ojcu jednej z bohaterek i od razu rzucił się na niego z pięściami. Leśniewska była tak zachowywana zachowaniem swojego kolegi, że aż zaczęła go wychwalać w obecności męża, ale na tym nie zamierzała poprzestawać! Pod nieobecność Mikołaja, Marta wybierze się na służbowy wyjazd, w czasie którego Fabian tak ją oczaruje, że nie wróci do domu. Jednak Leśniewski dowie się o wszystkim i zacznie robić żonie wyrzuty, ale to będzie nic z tym, co stanie się w 3549 odcinku "Na Wspólnej"!

W 3549 odcinku "Na Wspólnej" Mikołaj przestanie ufać Marcie i zacznie ją kontrolować. Leśniewski notorycznie będzie przeglądał wiadomości w telefonie żony, a z jednej z nich dowie się o imprezie redakcyjnej, na którą sam również postanowi się wybrać, aby mieć Martę na oku. Tym bardziej, że w jej telefonie znajdzie wiele niepokojących oznak, że między nią a Fabianem może być coś więcej niż tylko praca. W 3549 odcinku "Na Wspólnej" Marta zjawi się na imprezie razem z Mikołajem, ale Fabianowi wcale nie będzie przeszkadzać obecność męża Leśniewskiej! Operator natychmiast porwie dziennikarkę do tańca, który szybko przerodzi się w coś więcej!

W 3549 odcinku "Na Wspólnej" Mikołaj będzie musiał patrzeć jak jego żona świetnie bawi się w objęciach Fabiana, co wcale nie będzie mu się podobać. Do czasu, aż w pewnym momencie operator i dziennikarka nie powstrzymają swoich uczuć i dadzą się ponieść namiętności, nie zważając na obecność Mikołaja, który przecież jest tuż obok! Nagle Fabian pocałuje Marta, a ona odwzajemni pocałunek, a cała zdrada wydarzy się na oczach Mikołaja! W 3549 odcinku "Na Wspólnej" zszokowany Leśniewski aż nie będzie mógł uwierzyć w to, co widzi! Mikołaj poczuje się zdradzony i skompromitowany i natychmiast opuści imprezę i już nie wróci do ich wspólnego mieszkania! Martę ogromnie zaniepokoi zniknięcie męża, którego w końcu uda jej się odnaleźć na uczelni, ale nie przekonać do powrotu do domu! Czy przez zdradę Marty małżeństwo Leśniewskich się rozpadnie? Tego dowiemy się już niebawem!

Na Wspólnej ZWIASTUN na listopad. Monika zdradzi Damiana z kobietą. Kamil wplącze się w romans z Kolendą
Najnowsze