Na Wspólnej

Na Wspólnej, odcinek 3528: Eliza zostawi Jarka i dzieci! Dla kariery porzuci rodzinę

2022-11-21 15:02

W 3528 odcinku „Na Wspólnej” (emisja we wtorek 22.11.2022 o 20.15 w TVN) Jarek (Wojciech Rotowski) i Cielecki (Jacek Kawalec) umówią się na podpisanie umowy zakupu agencji eventowej. Oczywiście, zrobią to za plecami Elizy (Katarzyna Chorzępa), wobec czego Berg zacznie mieć poważne wątpliwości, które okażą się słuszne. W 3528 odcinku „Na Wspólnej” rozczarowana Eliza nie daruje Jarkowi, że postawił ją przed faktem dokonanym akurat wtedy, gdy waży się ich wyjazd do Helsinek, gdzie córka Rafała dostała atrakcyjną propozycję awansu. Wzburzona Eliza postanowi przyjąć ofertę pracy i wyjechać do Finlandii bez Jarka i dzieci! Zobaczcie to w GALERII ZDJEĆ!

"Na Wspólnej" odcinek 3528 - wtorek, 22.11.2022, o godz. 20.15 w TVN

W 3528 odcinku „Na Wspólnej” Jarek i Cielecki zrobią wszystko, aby zatrzymać Elizę w Polsce, a tym samym sprawić, żeby odrzuciła atrakcyjną ofertę awansu w Helsinkach, która nie dość, że ustawiłaby Bergów finansowo, to jeszcze wpłynęła na rozwój Hani (Pola Żak) i Juniora (Jan Leśniewski). Wszystko przez to, że Rafał nie będzie chciał rozstawać się z wnuczkami, a Jarek znajdzie pomysł na nowy biznes, dzięki któremu w końcu to on mógłby zadbać o rodzinę finansowo, dlatego zięć i teść postanowią połączyć siły! W 3528 odcinku „Na Wspólnej” Cielecki zgodzi się wejść z Jarkiem w spółkę i pożyczyć mu pieniądze na zakup agencji eventowej, a co więcej postanowi działać od razu!

W 3528 odcinku „Na Wspólnej” Rafał umówi siebie i Jarka na podpisanie umowy zakupu agencji, ale zrobi to za plecami Elizy! Berg nie będzie z tego faktu zadowolony, gdyż będzie obawiał się reakcji żony i słusznie, bo córka Cieleckiego jak tylko się o tym dowie, to wpadnie w szał, że została postawiona przed faktem dokonanym! I na nic rozmowy z Jarkiem już się tu zdadzą…

- Możemy porozmawiać? – zacznie Berg.

- Teraz trochę za późno, nie sądzisz? – wytknie mu Eliza.

- Chciałem ci powiedzieć – stwierdzi.

- Po fakcie? – oburzy się jeszcze bardziej.

Wtedy w 3528 odcinku „Na Wspólnej” Eliza nie daruje Jarkowi, że zgadał się z jej ojcem za jej plecami i w tym wszystkim w ogóle nie pomyślał o niej. Tym bardziej, że sama od razu powiedziała mu o swojej propozycji awansu i wyjazdu do Helsinek i bez jego zgody nie podjęła jeszcze żadnej decyzji!

- Myślałam, że mamy partnerski związek i ważne decyzje podejmujemy razem! – wykrzyczy mu prosto w twarz.

- Bo tak jest – uzna Jarek.

- Nie! Prawda jest taka, że ja zajmuję się domem, dziećmi i zarabianiem pieniędzy, a ty robisz co chcesz – wygarnie mu.

- Nieprawda, też się zajmuje domem i dziećmi. I właśnie próbuje zrobić coś, aby zarobić na nasze utrzymanie. Zrobię to dla nas. Jak teraz nie spróbuje, to będziemy tego żałować do końca życia – stwierdzi.

Tłumaczenia Jarka w 3528 odcinku „Na Wspólnej” nie zrobią na Elizie żadnego wrażenia, a wręcz przeciwnie – jeszcze bardziej ją zdenerwują. Córka Rafała zacznie pakować walizki, ale Berg nie pozwoli jej odejść!

- Co ty robisz? – spyta Jarek.

- Pakuje się – odburknie.

- Wyjeżdżasz? – dopyta.

- Tak, ale chciałam ci powiedzieć po fakcie – skwituje Eliza.

- Daj spokój! – krzyknie Berg, po czym spróbuje zabrać jej walizkę, ale na marne…

Wtedy w 3528 odcinku „Na Wspólnej” Eliza oświadczy Jarkowi, że postanowiła rozważyć propozycję awansu i wyjechać do Helsinek sama bez niego i dzieci, co już całkowicie zszokuje Berga…

- Jutro jadę do Helsinek na 2 albo 3 tygodnie, bo taką dostałam propozycję z pracy i chce sprawdzić, czy mi się tam podoba czy nie – przyzna Eliza.

- A co z dziećmi? – dopyta Jarek.

- No jak to? Przecież potrafisz się nimi zajmować – powie z przekąsem.

Na Wspólnej ZWIASTUN na listopad. Monika zdradzi Damiana z kobietą. Kamil wplącze się w romans z Kolendą
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze