Na Wspólnej, odcinek 3526: Tragedia połączy Darię z Adamskim! Zazdrosny Nalepa wkroczy do akcji - ZDJĘCIA

2022-11-08 11:35

W 3526 odcinku "Na Wspólnej" Daria (Patrycja Topajew) cudem uniknie wypadku! W dramatycznych okolicznościach Tomasz Adamski (Tomasz Piątkowski) uratuje ją spod kół rozpędzonego samochodu. Chwila nieuwagi Darii wystarczy, by znalazła się o krok od śmierci. Dzięki Adamskiemu w 3526 odcinku "Na Wspólnej" nic jej się nie stanie, a tragiczne zdarzenie będzie przełomem w ich relacjach. Tomasz będzie wyraźnie zainteresowany młodą psycholog. To nie spodoba się Nalepie (Przemysław Sadowski), który przerwie rozmowę Darii i Adamskiego, urządzając przy tym scenę zazdrości. Zobacz ZDJĘCIA z 3526 odcinka "Na Wspólnej" i ZWIASTUN.

"Na Wspólnej" odcinek 3526 - czwartek, 17.11.2022, o godz. 20.15 w TVN

W 3526 odcinku "Na Wspólnej" Daria Dziedzic tak bardzo będzie przeżywała obronę pracy magisterskiej, zdobycie tytuły magistra, że oszołomiona sukcesem na uczelni niemal wpadnie pod samochód. W ostatniej chwili przed wypadkiem Darię uratuje Tomasz Adamski. Złapie ją w ramiona i nie wypuści, póki pierwszy szok nie minie. Roztrzęsiona Daria w 3526 odcinku "Na Wspólnej" zacznie od razu dziękować swojemu wybawcy. Adamski skorzysta z okazji, żeby poderwać Dziedzicównę, zaprosić ją na randkę. Będzie pod wrażeniem urody Darii, którą dopiero teraz zobaczy w zupełnie nowym świetle.

Świadkiem ich rozmowy w 3526 odcinku "Na Wspólnej" stanie się Lew Nalepa, który od dawna jest dla Darii kimś więcej niż tylko przełożonym ze szpitala. Pewnym krokiem podejdzie do stażystki, po czym w sprytny sposób uratuje Darię przed kolegą po fachu. Pod pretekstem ważnej rozmowy o jej obowiązkach służbowych, odciągnie Dziedzicównę od Adamskiego. Nie zdoła tym ukryć, że jest zazdrosny o Darię coraz bardziej.

Następne Nalepa w 3526 odcinku "Na Wspólnej" zaproponuje Darii kawę w szpitalnym bufecie. Podczas szczerej rozmowy Lew zwierzy się Darii, że nadal nie zapomniał o zmarłej żonie Paulinie (Marta Walesiak). Dziedzicówna pocieszy go, że z czasem ból będzie coraz mniejszy, że pogodzi się ze stratą ukochanej osoby i choć trudno mu w to teraz uwierzyć, rozpocznie życie od nowa.

Zazdrość Nalepy w 3526 odcinku "Na Wspólnej" co prawda nie umknie uwadze Darii, ale jednocześnie zda sobie sprawę jak trudno wdowcowi będzie stworzyć kolejny związek. Wobec tego Adamski wykorzysta okazję, żeby zdobyć Darię? To się okaże w kolejnych odcinkach "Na Wspólnej".

Najnowsze