Na Wspólnej, odcinek 3494: Smolny załatwi Polę jej własną bronią! Nie będzie miała już czego szukać

i

Autor: Player Na Wspólnej, odcinek 3494: Smolny załatwi Polę jej własną bronią! Nie będzie miała już czego szukać

Na Wspólnej

Na Wspólnej, odcinek 3494: Smolny załatwi Polę jej własną bronią! Nie będzie miała już czego szukać

2022-09-21 14:48

W 3494 odcinku „Na Wspólnej” (emisja w czwartek 22.09.2022 o 20.15 w TVN) nastąpi długo wyczekiwany koniec Poli (Kinga Jasik)! Obłudna stażystka, która wrobiła Smolnego (Łukasz Konopka) w mobbing i molestowanie seksualne będzie skończona, a jej podłe kłamstwa w końcu wyjdą na jaw. W 3494 odcinku „Na Wspólnej” plan Smolnego powiedzie się, a Pola połknie haczyk i zginie od własnej broni. Stażystka nie będzie mogła uwierzyć, że dała się tak łatwo podejść i tak szybko spadła ze stołka Krzysztofa, jak na nim usiadła!

"Na Wspólnej" odcinek 3494 - czwartek, 22.09.2022, o godz. 20.15 w TVN

W 3494 odcinku „Na Wspólnej” kłamstwo Poli w końcu wyjdzie na jaw, a koszmar Smolnego wreszcie się skończy. Przypomnijmy, że wyrachowana stażystka zbliżyła się do Krzysztofa i próbowała go uwieść, a gdy jej się to nie udało to zmontowała filmik, na którym redaktor naczelny rzekomo ją molestuje i stosuje wobec niej mobbing. Co więcej, Pola wytoczyła mu proces sądowy, a nawet sprzedała swoją historie do gazet całkowicie niszcząc reputację Smolnego i odsuwając go nie tylko z funkcji redaktora naczelnego, ale i w ogóle „Tygodnika Wspólnego”. Krzysztof próbował się na nim zemścić, a w swój plan zaangażował nawet Tomka (Krzysztof Chodorowski), ale Pola okazała się być sprytniejsza. Jednak w 3494 odcinku „Na Wspólnej” stażystka połknie haczyk Basi Pulchnej (Izabela Warynkiewicz) i polegnie od własnej broni!

Patrz też: Na Wspólnej, odcinek 3491: Iga i Michał pogodzą się dla dobra dziecka. Wszystko odbije się na Ignasiu! - ZDJĘCIA, ZWIASTUN

Pola złapie się w pułapkę Smolnego w 3494 odcinku „Na Wspólnej”!

W 3494 odcinku „Na Wspólnej” Pola zajmie się tematem dziennikarki (Mariola Lisiecka) z konkurencyjnej gazety Artura Kwiatkowego (Janusz Chabior), która wkręci ją, że naczelny również stosował wobec niej mobbing. Tym bardziej, że na jej polecenie dziewczyna nagra filmiki „pogrążające” szefa, choć nie będą one tak mocne jak dowody Poli, przez co dziewczyna będzie chciała się wycofać. Jednak Drozdowicz jej na to nie pozwoli i otwarcie przyzna się dziennikarce, że sama również nie miała ostrych materiałów na Krzsztofa, bo ten nawet jej nie dotknął, przez co wysłużyła się montażem. W 3494 odcinku „Na Wspólnej” pewna siebie Pola zdradzi dziennikarce jak wrobiła Smolnego w mobbing i molestowanie seksualne, ale nie przewidzi, że dziewczyna wszystko nagrała na dyktafon!

Zobacz także: Na Wspólnej, odcinek 3492: Weronika przez nagie zdjęcia nie będzie już prawniczką! Odegra się na kochance Jana - ZDJĘCIA, ZWIASTUN

Kłamstwo Poli wyjdzie na jaw w 3494 odcinku „Na Wspólnej”!

Chwilę później w 3494 odcinku „Na Wspólnej” Pola będzie chwaliła się Gwieździe (Zbigniew Suszyński) swoim jedynkowym materiałem, ale ich rozmowę przerwie Smolny! Krzysztof puści nagrania z dyktafonu, na których Pola jasno i wyraźnie przyzna się, że go wrobiła!

- Wyślij mi to. Podrasuje to tak, żeby bardziej go obciążało. Film powie więcej niż słowa – mówi na nagraniu Pola.

- Mam się specjalnie pchać w jego ramiona? – dziwi się dziennikarka.

- Jeśli mamy tego dupka dorwać, to potrzebujemy konkretów… Smolny mnie nawet nie dotknął, a wyleciał i kto teraz siedzi w jego fotelu? Słuchaj jest montaż kreatywny i bardzo kreatywny – chwali się stażystka.

Wtedy w 3494 odcinku „Na Wspólnej” Pola zrozumie, że dała się podejść jak dziecko i to już jej koniec nie tylko na stanowisku naczelnej, ale i w całej gazecie! Smolny zacznie ją jeszcze podpuszczać, ale Drozdowicz już nie będzie miała czym się bronić!

- Kto mieczem wojuje, ten od miecza ginie – skwituje Gwiazda.

- Zrozumiałaś każde swoje słowo czy puścić ci jeszcze raz? Ja nie używałem montażu kreatywnego. Dlaczego milczysz? Gdzie jest twoje sloganowe wykopywanie dupków, seksistach, zajmowaniu ich foteli? No, gdzie jest twoja ambicja, kreatywność? Dlaczego nie walczysz? Walcz! – wyśmieje ją Smolny.

- Nie musisz się znęcać – wydusi tylko.

- Mam tutaj materiał na proces za oszustwo. Wyświadczyłaś kobietom niedźwiedzią przysługę. Zdyskredytowałaś sprawę, która jest naprawdę ważna – oburzy się.

- Ja pójdę się spakować – stwierdzi zmieszana Pola.

- No wybacz, że nie zrobimy ci pożegnania – uśmiechnie się Gwiazda.    

Spójrz również: Na Wspólnej, odcinek 3492: Iga w ciąży! Nie powie Michałowi, że urodzi jego dziecko - ZDJĘCIA, ZWIASTUN

Zobacz w GALERII ZDJĘĆ koniec Poli w 3494 odcinku "Na Wspólnej" >>>

Najnowsze